• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #61490

Na sprzedaż lokal usługowy, świetna lokalizacja

Mokotów Wiślany - nowa, bardzo energicznie rozwijająca się cześć stolicy. Bardzo blisko centrum miasta i najbardziej prestiżowych punktów na mapie stolicy. Prężnie rozwijająca się infrastruktura usługowa dzielnicy. Liczne inwestycje mieszkaniowe w trakcie realizacji. Ogromny potencjał klientów na kolejne lata, porównywalny z Miasteczkiem Wilanów.
Świetna lokalizacja: samochodem: 18 min. do centrum do PKiN, 8 min do Łazienek Królewskich (2 km z lotu ptaka!), 11 min. do Sadyby Best Mall. Obok Trasa i Most Siekierkowski łączący z drugą częścią Warszawy, Czerniakowską, Witosa i centrum Warszawy.

Nieruchomość:
Lokal handlowo/usługowy o powierzchni 66,53 m2, w najlepszej części bardzo prężnie rozwijającej się dzielnicy, w pasażu osiedla Wiślany Mokotów. Idealna ekspozycja na ruchliwe ciągi komunikacyjne w gęsto zaludnionym osiedlu, które stale jest rozbudowywane.
Wejście do lokalu od jednej z głównych arterii dzielnicy - ul. Batalionu AK Bałtyk.
Dobra widoczność, duże witryny wychodzące na skrzyżowanie ruchliwych ulic i ciąg pieszo-rowerowy, miejsce na szyld, łatwy dostęp dla przechodzących klientów.
Wewnątrz: lokal składa się z części głównej przeznaczonej do przyjmowaniu klientów (ponad 40 m2), drugiego osobnego obszernego pomieszczenia z oknami - może być przeznaczone na oddzielny gabinet, oraz zaplecza: łazienki i pomieszczenia socjalnego. Wysokość pomieszczeń 320 cm. Klimatyzacja.
Po obu stronach ulicy największa koncentracja lokali usługowych, handlowych i gastronomicznych, generująca duży przepływ ruchu przechodniów i samochodów.
Zatoki do parkowania wzdłuż ulicy + kilkanaście bezpłatnych miejsc obok lokalu na zamkniętym osiedlowym, parkingu wewnętrznym,
Aktualnie w lokalu działa salon fryzjerski.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1190000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uslugowy-swietna-lokalizacja-wislany-ID4qphH

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej