• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #61147

Na sprzedaż lokal usługowy w centrum

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o łącznej powierzchni 164,5 m2 zlokalizowany w prestiżowej, turystycznej części Centrum Gdańska przy ulicy Piwnej 59/60, niecałe 100 metrów od głównej ulicy Długiej. Inwestycja składa się z 3 kondygnacji w 2 pięknych zabytkowych kamienicach, z której rozciąga się widok na Wielką Zbrojownię i jeden z najbardziej rozpoznawalnych kościołów w Polsce - katedrę Mariacką. Charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, przestrzennymi rozwiązaniami i potencjałem biznesowym. Duża ilość przeszkleń kontrastujących z masywnymi drzwiami wejściowymi, 2 duże tarasy stanowią wartość dodaną inwestycji.
Należy podkreślić, że ulica Piwna jest jedną z podstawowych tras turystycznych w każdym przewodniku o Gdańsku, a fragment ulicy gdzie mieści się nieruchomość zamknięta jest dla ruchu kołowego na stałe - jest częścią głównego deptaka Centrum Gdańska.

Obecne zagospodarowanie:
W 2001 roku powstała w lokalu pierwsza w Gdańsku pierogarnia pod nazwą „Pierogarnia u Dzika”.

Potencjał aranżacyjny:
W ofercie prezentujemy poglądową aranżację wnętrza, która ma na celu nakreślenie potencjału inwestycji. Wnętrze zostało maksymalnie otwarte na górnych kondygnacjach w celu osiągnięcia większej wizualnej przestrzeni. Istnieje dodatkowo możliwość powiększenia antresol. Lokal składa się z przestronnej jadalni połączonej bezpośrednio z kuchnią, toaleta znajduje się na piętrze. Niebanalnym atutem oferty są dwa tarasy, a duże przeszklenia dodatkowo pozwalają na podziwianie zabytkowej ulicy. Przestrzeń jadalna podzielona jest na dwie sale.

Dodatkowe atuty nieruchomości:
Powierzchnię piętra podziemnego można wykorzystać jako oddzielny lokal usługowy ze względu na osobne wejście od ulicy Piwnej. Może także stanowić powiększenie Restauracji. Dodatkowo każdemu właścicielowi lokalu przysługuje prawo wyłącznego korzystania z dwóch przedproży przed wejściem do lokalu, które obecnie stanowią tarasy Restauracji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5300000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-164-5m2-w-scislym-centrum-gdanska-piwna-ID4oOas

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej