• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #60390

Na sprzedaż lokal użytkowy

Lokal użytkowy o pow. 73,34 m2 z witrynami, usytuowany na parterze zadbanej kamienicy przy ulicy Puławskiej - jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie.

Lokale bez najemców.

Składa się z jednego prostokątnego pomieszczenia (57,55 m2) i drugiego (zaplecze) usytuowanego kilka stopni wyżej z wyodrębnioną łazienką (łącznie 15,79 m2). Główne wejście do lokalu od strony Puławskiej i drugie możliwe z klatki schodowej. Wysokość 3,08m do aktualnie podwieszanego sufitu; a 3,70m do stropu.

Lokal bez KW ale wydanym zaświadczeniem z 2023 r. o samodzielności lokalu jako niemieszkalny.

Okna witrynowe i drzwi wejściowe mają konstrukcję metalową. Odznaczają się dużymi płaszczyznami szyb bez szprosów. Są zatem doskonałe do prezentowania dekoracyjnej ekspozycji lub marketingowych treści w formie okleiny.

Media: woda, ogrzewanie centralne miejskie oparte na tradycyjnych kaloryferach, prąd.

Duże okna witrynowe i wejście skierowane są na ul. Puławską, z 3 pasami ruchu samochodowego, liniami autobusowymi i tramwajowymi. Do stacji metro Wierzbno przejście pieszo zajmuje 8 minut (odległość 600 m).

Doskonała usytuowana kamienica w okolicy niskiej i wysokiej zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Banku Pocztowego i Parku Arkadia.

Kamienica zadbana, po remoncie, z nienaruszoną tkanką architektoniczną (zachowały się archiwalne zdjęcia kamienicy powstałej mniej więcej w okresie 1937-1938).

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1229000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/ul-pulawska-134-mokotow-parter-witryny-ID4otHB

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej