• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #60832

Na sprzedaż lokal użytkowy

Na sprzedaż lokal posiadający księgę wieczystą o powierzchni 160,00 m2, wysokość lokalu to 3,5 m, zlokalizowany w budynku pawilonu handlowego, przy ulicy Wojska Polskiego, na os. Bukówka. Lokal służył do 2020 roku jako apteka, znajduje się w nim 9 pomieszczeń oraz łazienka na powierzchni 120 m.kw. przeznaczone do tejże działalności. W lokalu zaaranżowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 40 m.kw. składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, toalety oraz łazienki, stanowiące pozostałą część lokalu. Można dokonać podziału na dwa odrębne od siebie lokale, ponieważ są osobne wejścia. Lokal ma konstrukcję Słupowo-belkową, zastosowano ściany lekkiej konstrukcji dające możliwość przebudowy i ponownej aranżacji wnętrz. Ma wysokość 3,5 m.

Lokal może pełnić funkcję biurowo-usługową, może być wykorzystany także jako salon kosmetyczny, gabinety lekarskie, biuro rachunkowe itp. Po niewielkich zmianach może również służyć jako apartament mieszkalny.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego gazowego.

Przed budynkiem powstał nowoczesny parking od ulicy Wojska Polskiego, wjazd od nowo wyremontowanej ulicy, z tyłu budynku drugi parking oraz wejście tylne.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Kielce
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 629000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/cena-brutto-lokal-uzytkowy-160-m-kw-ID4oCam

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej