• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #60895

Na sprzedaż lokal użytkowy

ERATIA prezentuje lokal użytkowy położony w centrum Wrocławia, przy ul. Piłsudskiego/Stawowej, niedaleko Dworca Głównego PKP. Jest to lokal o funkcji biurowej i usługowej położony na wysokim parterze budynku mieszkalnego i biurowego. Okolicę charakteryzuje intensywna zabudowa wielorodzinna, hotele, budynki biurowe, bliskość ścisłego centrum miasta, bliskość Dworca PKP, Wroclavii i Dworca PKS. Budynek znajduje się przy głównym skrzyżowaniu tej części miasta, sam lokal jednak nie jest mocno wyeksponowany, okna lokalu skierowane są w stronę podwórka.


PARAMETRY LOKALU
Prezentowany lokal posiada jedno wejście do lokalu: od wewnętrznej klatki schodowej. Przy budynku jest duży ruch pieszy i samochodowy, oraz ruch komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie tego lokalu znajdują się strefy płatnego parkowania: wzdłuż ul. Piłsudskiego po drugiej stronie od lokalu, wzdłuż ul. Bogusławskiego również po jednej stronie oraz wzdłuż ul. Komandorskiej po obu stronach. Alternatywą do miejskich stref płatnego parkowania jest parking prywatny (płatny i strzeżony) znajdujący się przy uliczce Zaułek Wolski, pomiędzy Piłsudskiego a Bogusławskiego. Tam można wykupić parkowanie na godziny, lub na stałe na miesięczny karnet.

Lokal obecnie dostosowany jest do działalności biurowej. Obecnie powierzchnia lokalu podzielona jest na: pomieszczenia stanowiącego obecnie sekretariat oraz poczekalnię dla klientów, wydzielone cztery pomieszczenia biurowo-usługowe, pomieszczenie socjalne/śniadaniowe oraz toaleta. Pomieszczenia te można połączyć lub zmienić ich kształt, gdyż ścianki pomiędzy nimi są wykonane są ze szkła lub płyt G-K. Posadzka w lokalu oraz wszystkie parapety zewnętrzne i wewnętrzne w lokalu wykonane są z kamienia naturalnego – granitu. Zamontowany został videodomofon, antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C oraz trzyszybowe okna drewniane o wysokiej termoizolacyjności. W lokalu zostało również zainstalowane oszczędne ogrzewanie z sieci gazowej z licznikiem ciepła a zewnętrzne ściany kamienicy zostały w trakcie remontu ocieplone. W lokalu zostało zainstalowane oszczędne oświetlenie, wyłącznie na bazie LED.

Powierzchnia lokalu wynosi 79,33 m2. Nabywca kupuje również dodatkowe pomieszczenie w przyziemiu o pow. 3,17 m2 (prawo do wyłącznego korzystania), do wykorzystania na archiwum lub podręczny magazyn.


W lokalu znajdują się instalacje: elektryczna 230 i 400V, telefoniczna, internet, videodomofon, wod.-kan., CO, klimatyzacja oraz wentylacja grawitacyjna. Wszystkie media w lokalu (woda ciepła i zimna, prądu oraz ciepło) mają osobne opomiarowanie.

Możliwość zamieszczenia szyldu/reklamy na frontowej elewacji budynku.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 947000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/obok-pkp-biuro-klimatyzacja-wysoki-parter-ID4lICa

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej