• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-10-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #57097

Na sprzedaż lub do wynajęcia nieruchomość komercyjna

Na sprzedaż lub do wynajęcia nieruchomość komercyjna o powierzchni użytkowej 867,10 m2.

W przeszłości było to centrum handlowe z operatorem spożywczym, i pasażem handlowo usługowym: drogerią, oraz częścią usługową tj. salon kosmetyczny/fryzjer, biura.

Nieruchomość nadaje się zarówno na siedzibę firmy, FMCG, budynek usługowy/ handlowy/ magazynowy i produkcyjny (hurtownię, magazyn, serwis, sklep, biura itp.). Ekspozycja budynku od głównej drogi.

Bezpośredni dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Niepodległości, która łączy się z ulicą Kokota, krzyżującą się z ulicą Kosztowską (droga nr 934). Droga nr 934 stanowi główny ciąg komunikacyjny. W niewielkiej odległości około 300 metrów zjazd na drogę ekspresową S1 (Cieszyn-Warszawa) oraz na A4 (Kraków-Wrocław). Znakomita lokalizacja, w sąsiedztwie centra logistyczne oraz zabudowa mieszkaniowa. Teren jest w całości zagospodarowany. Przy obiekcie parking z trzech stron budynku, oświetlony latarniami na słupach betonowych. W północnej części nieruchomości zlokalizowany jest wjazd na rampę rozładunkową przy budynku.

Budynek jest obiektem jednokondygnacyjnym, zaprojektowany na rzucie prostokąta, niepodpiwniczonym, wolnostojącym. Budynek wyposażony jest w regały sklepowe, chłodnie i agregaty, klimatyzację, a także 2 komory chłodnicze oraz urządzenia do odzysku ciepła (duży przydział mocy 40 KW).

Podstawowe dane techniczne:
pow. zabudowy: 902,00 m2 ,
pow. użytkowa pomieszczeń: 867,10 m2
pow. działki 1565 m2

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Mysłowice
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3500000 zł
Możliwości rozwoju

 WYNAJEM  DŁUGOTERMINOWY:       24 675 ZŁ

Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-wynajme-ID4gBjv.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej