• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2024-04-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #58144

Na sprzedaż mobilne centrum rozrywki - Iveco Daily

Na sprzedaż kompletnie wyposażony bus, gotowy do eksploatacji od zaraz – imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie, festyny i wiele innych! Zacznij swój biznes już dziś i nie trać czasu na szukanie i przerabianie pojazdu.

Sprzedam gotowy biznes jakim jest GAME PARTY BUS – mobilne centrum rozrywki wyposażone w cztery monitory Samsung 42 cale oraz cztery konsole Xbox one wraz z oprzyrządowaniem.

Auto to Iveco Daily z 2006 roku w najdłuższej i najwyższej wersji, sprowadzone na zamówienie dla mnie. Auto posiada niezawodny silnik diesla 3.0. Przed wykonaniem przeróbek, auto trafiło do warsztatu na gruntowny przegląd oraz konserwację.

Samochód został oklejony w profesjonalnym zakładzie, rzuca się w oczy, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Cała zabudowa została również wykonana w zakładzie specjalizującym się w takich przeróbkach - kompletna zabudowa wykonana z płyty meblowej tj. szafki umieszczone na dole wraz z blatem na całej długości prawej ściany, kanapa z miękkim obiciem ze skóry ekologicznej na całej długości ściany lewej, podwieszany sufit z wielokolorowym oświetleniem LED – barwę zmienia się za pomocą pilota. Auto zostało wygłuszone, została również zainstalowana osłona termiczna. Pojazd wyposażony jest w ogrzewanie postojowe Webasto oraz klimatyzację wnętrza sali gier.

Boczne drzwi są to drzwi rewizyjne, które ułatwiają dostęp do infrastruktury wewnętrznej (rozdzielnia prądu, klimatyzacja). Wnętrze przyczepy stanowi izolowany sandwich (styrodur obłożony laminatem). Cała konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona profilami aluminiowymi.
Podłoga obłożona jest wykładziną pcv, jej konstrukcja jest wzmocniona i wodoodporna.
Zdjęcia przedstawiają samochód, który sprzedaję.

Istnieje możliwość dokupienia cichego agregatu prądotwórczego 10 kW w cenie 5 000 zł.

Odstąpię wraz z pomysłem na wykorzystanie go, ogłoszeniami oraz całym Know how.

Sprzedaje ponieważ rozwinąłem inny biznes i na ten zwyczajnie nie mam czasu.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
  • rozrywka, rekraacja
  • transport, logistyka
Województwa
  • lubelskie
Miasto Janów Lubelski
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 99000zł do negocjacji

Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej