• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #60962

Na sprzedaż nieruchomość- hostel

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę zabudowaną do sprzedaży w miejscowości Stara Iwiczna przy ul. Słonecznej 98B. Działka położona jest przy drodze wojewódzkiej, droga dojazdowa jest drogą gminną. Na działce usytuowany jest hostel, wyposażony we wszystkie niezbędne do zamieszkania narzędzia oraz meble.

Obecnie mieszka tam 12 osób, ale ze względu na to, że niektóre osoby wynajmują dla siebie całe pokoje, faktycznie hostel zmieści maksymalnie 28 osób.

Budynek składa się z 7 pokoi, dwóch kuchni, kotłowni, dwóch łazienek, dwóch WC.

Dostępne są również miejsca postojowe.

Przychody miesięczne prowadzenia takiego biznesu stanowią przy zamieszkaniu 12 osób 9.000 zł, przy zamieszkaniu 28 osób 18.000 zł.

Według miejscowego planu dopuszcza się rozbudowa danego budynku, a więc jak najbardziej można zaangażować się w dobudowanie, na przykład, jeszcze jednej bądź dwóch kondygnacji (maksymalna wysokość może sięgać 12m, można też rozszerzać budynek. Dach płaski.) co pozwoli na zamieszkanie jeszcze większej ilości lokatorów. Istnieje również możliwość zniesienia budynku i postawienia własnej inwestycji.

Oferta jest idealna dla inwestorów, osób chcących mieć stały dodatkowy przychód.

Ze względu na świetną lokalizację - osób chcących zamieszkać na stale w danym hostelu jest wielu. Blisko znajduje się też przystanek autobusowy, okolice posiadają dużo fabryczek.

Woda, kanalizacja, gaz, prąd – miejskie;

Światłowód – Orange.

Osób zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Stara Iwiczna
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1150000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej