• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #32149

Na sprzedaż nieruchomość- pensjonat

Nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym położona w miejscowości Licheń Stary przy ulicy Klasztornej w bliskim sąsiedztwie Bazyliki.

Budynek wolnostojący, 2-kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, pobudowany z materiałów bardzo dobrej jakości, obecnie w stanie surowym zamkniętym, pełniący funkcję usługowo-mieszkalną z przeznaczeniem pod wynajem apartamentów o podwyższonym standardzie. Powierzchnia użytkowa budynku 636,99m2 przy powierzchni zabudowy wynoszącej 334,74m2. Część usługowa składa się z trzech apartamentów, dwóch pokoi z aneksem, pokoju przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z zapleczem do obsługi części usługowej o powierzchni łącznej 282,39m2. Część mieszkalna składa się z dwóch mieszkań usytuowanych na parterze o powierzchni łącznej 354,60m2.

Budynek wyposażony w instalacje elektryczną oraz monitoring. Doprowadzona do budynku instalacja wodno-kanalizacyjna z niezależną przepompownią w obrębie działki. Przygotowane przyłącze do instalacji grzewczej gdzie przewidywanym źródłem ciepła będzie niskoemisyjna pompa ciepła.

Budynek usytuowany na działce o powierzchni 55,8ara z kompletnym planem zagospodarowania obejmującym m.in. wybudowany już budynek gospodarczy z funkcją garażową, terenami zielonymi, drogami dojazdowymi oraz miejscami postojowymi dla gości.

Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy z licznymi nasadzeniami drzew oraz w bliskiej odległości od jeziora licheńskiego. Bazylika w Licheniu Starym położona jest na terenie sanktuarium maryjnego, ważnego ośrodka religijnego o znaczeniu ogólnopolskim i światowym. Co roku przyciąga dziesiątki tysięcy pilegrzymów z całego kraju oraz zagranicy. Jest również miejscem gdzie znajduje się obecnie największy dzwon w Polsce - Dzwon Maryja Bogurodzica oraz największy zespół organów.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Licheń
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1700000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: http://www.toknieruchomosci.com.pl/, Prasa - PRZEGLĄD KONIŃSKI 9.12.2019

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej