• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #60486

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowy

Nowoczesny budynek biurowy w dobrze skomunikowanej części Bielan (Młociny).
Budynek oferuje na 3 kondygnacjach kondygnacjach naziemnych przestrzeń użytkową 1785 m kw oraz w kondygnacji podziemnej 1087 m kw na której znajduje się 41 miejsc postojowych.

STANDARD BUDYNKU

W pełni zaaranżowana i wykończona przestrzeń w której obecnie znajdują się 23 pokoje biurowe, dwie duże sale konferencyjne oraz przestronna sala wystawowa o powierzchni 281 m kw.
W inwestycji jest kompletna infrastruktura IT (wraz z serwerowniami) a na dachu znajduje się wydajna instalacja fotowoltaiczna.
Przestrzeń wokół inwestycji została przyjemnie zaaranżowała zielenią.
Istnie możliwość zmiany układu funkcyjnego z wydzieleniem większej ilości pokoi biurowych lub z przeznaczeniem parteru na przestrzeń usługowo- handlową (do dyspozycji jest 325 m kw podstawowej powierzchni użytkowej )

PARAMETRY
Powierzchnia użytkowa budynku: 2 871 m kw
Powierzchnia działki 1 686 m kw
Ilość kondygnacji: 4
Rodzaj budynku: Wolnostojący
Cena: 16 500 000 PLN netto

LOKALIZACJA

Młociny to dobrze skomunikowana część Warszawski Bielan. Inwestycja położona jest zaledwie kilkaset metrów od trasy S7, którą w łatwy sposób możemy dotrzeć do centrum miasta oraz na lotnisko. W pobliżu znajduje się również węzeł przesiadkowy "Młociny" z linia tramwajową, Metrem oraz autobusami miejskimi i podmiejskimi.

Inwestycja biurowa zlokalizowana jest na warszawskich Bielanach w miejscu znakomicie skomunikowanym z całym miastem. Stacja metra Młociny, kilkanaście linii tramwajowych (zajezdnia Żoliborz) i autobusowych oraz trasa mostu Marii Skłodowskiej -Curie (Północnego) gwarantują szybki i wygodny dojazd. Dużym ułatwieniem dla pracowników biur są okoliczne mniejsze i większe sklepy (w tym Biedronka oraz pobliskie Macro Cash and Carry) czy Galeria Młociny.

=
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.
Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 16500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/biuro-warszawa-bielany-ID4nsL9

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej