• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #60920

Na sprzedaż obiekt biurowo - magazynowy

Na sprzedaż obiekt biurowo - magazynowy o łącznej powierzchni 1.474 m2 na terenie o pow. 4111 m2. Całość terenu pokryta kostką brukową. Forma własności – pełna własność, z Księgą Wieczystą.
Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Widzew, w południowo - wschodniej części miasta (ul. Dostawcza 12) z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dojazd do węzła A1 ca 7 minut samochodem. Dojazd do centrum Łodzi ok. 15 minut transportem własnym. W bliskiej lokalizacji również przystanki autobusowe. Nieruchomość jest dobrze wyeksponowana, dobrze widoczna z drogi dojazdowej, ulicy Dostawczej. W sąsiedztwie siedziby takich firm jak: centrum logistyczne Panattoni Europe, Polbruk, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Hutchinson, co świadczy o bardzo dobrej lokalizacji i dobrym skomunikowaniu.
Budynek wolnostojący, w części biurowej dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej. Układ funkcjonalny pozwala na pełnienie funkcji magazynowej, usługowej lub produkcyjnej.
Powierzchnia części biurowej ok. 678 m2, a części magazynowej ok. 796 m2. Wysokość części magazynowej ca 7,8 m w najwyższym punkcie.
Pomieszczenia biurowe w znacznej części klimatyzowane. Budynek posiada instalację alarmową i system kamer. Brama wjazdowa na posesję sterowana elektronicznie. W całym budynku rozprowadzona jest sieć komputerowa i telefoniczna. Przed budynkiem swobodny plac manewrowy oraz dostępne miejsca parkingowe.
W części biurowej oprócz tradycyjnych pomieszczeń biurowo-socjalnych (biura, toalety, kuchnia, serwerownia, sala konferencyjna, zaplecze) obecnie znajduje się pracownia technologiczna z centrum wypiekowym wyposażona w pełną infrastrukturę dla mini-piekarni, która może służyć za pomieszczenie szkoleniowe.
Dostępne media:
− sieć kanalizacyjna sanitarna
− sieć kanalizacyjna deszczowa
− sieć energetyczna (przyłącze 200 KW)
− sieć telekomunikacyjna
− sieć ciepłownicza
− światłowód
Stan techniczny budynku jest dobry - gospodarka remontowa prowadzona na bieżąco potwierdzona regularnymi wpisami do książki obiektu. Świadectwo energetyczne – dostępne.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6000000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/nieruchomosci/lokal-lodz-gorna-ul-dostawcza-12/ob/33138085

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej