• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #61560

Na sprzedaż obiekt hotelarski

Zapraszam do nabycia tego wyjątkowego, doskonale wyposażonego budynku mieszkalnego, który stanowi idealną inwestycję w branży hotelarskiej.

Zlokalizowany w urokliwym Rymanowie-Zdroju, obok pensjonatu "Astoria", obiekt oferuje niepowtarzalne doznania z widokiem na malownicze tereny Beskidu Niskiego.

Wysoki standard wykończenia oraz podział na 5 luksusowych apartamentów (37m2 każdy) sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do prowadzenia rentownego biznesu w branży wynajmu krótkoterminowego.

Ogrzewanie gazowe oraz pełna infrastruktura mediów zapewniają komfortowe warunki zarówno dla gości, jak i właściciela. Własne ujęcie wody, gwarantuje niezależność i stabilność zaopatrzenia. Na działce znajduje się również parking samochodowy dla gości hotelowych mieszczący 10 samochodów.

Unikalna lokalizacja w miejscowości uzdrowiskowej, otoczonej sanatoriami, przyciąga licznych turystów i gości, zapewniając ciągły strumień klientów. Dzięki temu inwestycja w ten obiekt staje się nie tylko opłacalnym przedsięwzięciem, ale także pewnym krokiem w kierunku zyskownej działalności w branży turystycznej.

Nie zwlekaj - ta propozycja to doskonała okazja, aby osiągnąć sukces w biznesie hotelarskim, ciesząc się jednocześnie pięknymi widokami i przyjemną atmosferą uzdrowiskowej miejscowości Rymanów-Zdrój.


Oferta dostępna wyłącznie w biurze Freedom Nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rymanów-Zdrój
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1499999 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/obiekt-hotelarski-apartamentowiec-rymanow-zdroj-ID4rcZD

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej