• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-09-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #42121

Na sprzedaż obiekt hotelowo-restauracyjny

Przedmiotem oferty (sprzedaż w trybie przetargu) jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej działki ewidencyjne nr 619/1 i 619/3 w obrębie ewidencyjnym Myślenice 4 o łącznej powierzchni 0,5663 ha, położonej w Myślenicach przy ul. Leśnej 1, objętej księgą wieczystą nr KR1Y/00053211/9, łącznie z wchodzącymi w skład masy upadłości ruchomościami i prawami majątkowymi, szczegółowo wymienionymi w regulaminie przetargu. Stanowią własność spółki Hotele i Restauracje Black&White spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości.


Nieruchomość jest korzystnie położona, w pobliżu terenów rekreacyjnych, takich jak ośrodek narciarski na zboczu góry Chełm, park miejski Zarabie czy obiekty sportowe. W niedużej odległości od hotelu przebiega droga ekspresowa S7 (tzw. Zakopianka), co zapewnia dobry dojazd. Jest niezakłócony dostęp do drogi publicznej (ulice Leśna i Parkowa), a przy budynku znajduje się obszerny, wybrukowany parking, a także ogród.


Posadowiony na działce budynek hotelowy jest murowanej konstrukcji, składa się z kondygnacji przyziemia, parteru i poddasza. Zbudowano go w latach 90-tych, a w latach 2008-2009 przeprowadzono generalny remont. Powierzchnia użytkowa wynosi 1712 m2, powierzchnia całkowita 1966,33 m2, powierzchnia zabudowy 853 m2, zaś kubatura 5200 m3. Hotel składa się m.in. z: sali konferencyjnej, kawiarni i baru, dwóch sal restauracyjnych, sali bilardowej, 23 klimatyzowanych pokoi z własnymi łazienkami (5 pokojów 3-osobowych, 17 pokojów 2-osobowych, 1 pokój 1-osobowy). Stan techniczny budynku oceniono jako dobry. Wszystkie pomieszczenia pozostają wyposażone w niezbędny sprzęt i umeblowanie, które również są przedmiotem przetargu.

Budynek wyposażono w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralnego ogrzewania, klimatyzacyjna, wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej, teletechniczną (w tym monitoring CCTV).

Wobec sprzedaży w trybie upadłościowym nieruchomość zostanie nabyta bez obciążeń hipotecznych. Nieruchomość nie jest obciążona żadnymi ograniczonymi prawami rzeczowymi.


Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr 408/XLV/2014 Rady Miejskiej w Myślenicach z dnia 23 kwietnia 2014 roku w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru w mieście Myślenice pn. Zarabie wraz z sołectwem Chełm) nieruchomość położona jest w obszarze oznaczonym 3U, czyli terenie zabudowy o charakterze komercyjnym.

UWAGA: podana cena netto, będzie powiększona o VAT

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • małopolskie
Miasto Myślenice
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3602000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

Źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/myslenice-obiekt-hotelowo-restauracyjny-ID4eAim

Dodatkowe informacje

miejsce i termin składania ofert Dostępne w wersji Premium
dodatkowy kontakt/informacje teleadresowe Dostępne w wersji Premium
wymagania dla oferty lub inwestora Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej