• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-10-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #45954

Na sprzedaż obiekt hotelowo-restauracyjny

Do sprzedaży dobrze prosperujący obiekt hotelowo-restauracyjny o ugruntowanej pozycji na rynku. Położony w prężnie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej, południowo-wschodniej części Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowany z dworcem PKP, centrum miasta i portem lotniczym.

Budynek o charakterze hotelowo-gastronomicznym, z funkcją konferencyjno-szkoleniową, o łącznej pow. 1542 m2, usytuowany na działce o pow. 2017 m2, z bezpośrednim wyjściem do zachwycającego widokiem parku.

HOTEL
Budynek hotelu posiada łączną pow. 500 m2. Na parterze usytuowana jest recepcja, stylowa poczekalnia, pokój, elegancka sala śniadaniowa, łazienka, toaleta. Na pierwszym i drugim piętrze znajduje się 16 komfortowych pokoi (1, 2 lub 3 os. oraz jeden apartament), o łącznej bazie noclegowej dla 32 osób. Każdy pokój z przestronną łazienką z prysznicem, umywalką i toaletą, wykończoną w wysokim standardzie. W piwnicy pomieszczenia gospodarcze.


RESTAURACJA
Sąsiadujący z hotelem dwukondygnacyjny budynek restauracyjno-konferencyjny o łącznej pow. 1044 m2. Na parterze znajduje się klimatyczna, obszerna sala restauracyjna z wydzieloną częścią barową oraz w pełni wyposażone, nowoczesne i niezwykle funkcjonalne zaplecze gastronomiczne. Na pierwszym piętrze usytuowana jest sala bankietowa mieszcząca do 140 osób oraz sala konferencyjna, przeznaczona do organizacji spotkań dla ok. 50 osób, z pięknym widokiem na kojącą zieleń parku. Obie sale zostały idealnie dostosowane do przeprowadzania imprez okolicznościowych, wesel, bankietów, dancingów oraz konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, itp.

Niewątpliwą zaletą części restauracyjnej jest także elegancki, obszerny taras, z wydzielonym miejscem do grillowania, z wyjściem na piękny ogród. To ulubione miejsce gości! Dzięki automatycznie składanemu i rozkładanemu zadaszeniu tarasu, żadna pogoda nie zakłóci pracy lub relaksu wśród zielonej, napawającej spokojem scenerii.

Doskonała lokalizacja, cichego i zrewitalizowanego osiedla Brochów, sprzyjająca zarówno pracy, jak i odpoczynkowi. Ogromnym atutem jest także bezpośrednie sąsiedztwo Parku Brochowskiego, z oczkiem wodnym, licznymi mostkami, placem zabaw oraz największą atrakcją – labiryntem grabowym. To najstarszy i jeden z najpiękniejszych parków, będący ulubionym miejscem Wrocławian do wypoczynku i rekreacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 12999000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/wyjatkowy-obiekt-hotelowo-restauracyjny-ID3Zit2.html#f1da89c7fb

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej