• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #59654

Na sprzedaż Obiekt - Pensjonat, Hostel, Dom weselny

Na sprzedaż Obiekt - Pensjonat, Hostel, Dom weselny, Ośrodek dla seniorów itp. w miejscowości Bierdzany, woj. opolskie, położony na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, na trasie Opole - Kluczbork, znajdujący się na działce o powierzchni 0,9633 ha. Obiekt dwu kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 1506 m2, składający się z 27 pokoi (część pokoi z aneksami kuchennymi i łazienkami), pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych. Na nieruchomości ponadto znajdują się dwie sale (jedna o powierzchni 242 m2, druga około 60 m2).
Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, w 2016 roku został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem, otynkowane. Okna PCV. Dach dwu spadowy kryty blacho-dachówką. Budynek jest bezpośrednio podłączony do transformatora, w trakcie zakładania instalacji fotowoltaicznej - 50 kW.
W chwili obecnej obiekt pełni funkcję hostelową - wynajem pokoi.
Nieruchomość posiada zaplecza do organizowania imprez okolicznościowych, integracyjnych, konferencji, narad, spotkań biznesowych.
Media: prąd, woda, kanalizacja - gminne, centralne ogrzewanie oraz podgrzewanie wody - piec węglowo - miałowy.

Nieruchomość ze względu na lokalizację, funkcję techniczną oraz spokojne położenie może pełnić rolę domu złotej jesieni, domu opieki, lokalu weselnego z zapleczem hotelowym itp.

Piękna miejscowość z panoramą lasów i łąk, w sąsiedztwie stary drewniany kościół oraz staw. Znajduje się w połowie drogi między Opolem, Olesnem i Kluczborkiem (województwo opolskie).

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • opolskie
Miasto Bierdzany
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2100000 zł
Uwagi

źródło: https://www.azg.net.pl/obiekty-na-sprzedaz-2100000zl-1506m2-turawa-bierdzany/6415514

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej