• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-10-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #56850

Na sprzedaż obiekt usług turystycznych

Na sprzedaż obiekt usług turystycznych zlokalizowany w Rudawce Rymanowskiej, woj. Podkarpackie, obiekt w trakcie realizacji. Kompleks budynków zlokalizowany na działce o powierzchni 1,5572 ha. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod usługi turystyczne (UT)

Na nieruchomości wybudowane obiekty;

1. Budynek usług turystycznych o powierzchni całkowitej 793,30 m2, powierzchnia użytkowa 553,90 m2, w funkcji hotelowej 8 pokoi z łazienkami na pierwszym piętrze oraz restauracja z zapleczem kuchennym na parterze. Budynek częściowo podpiwniczony, funkcja kotłowni i zaplecza technicznego. Budynek posiada instalację elektryczną, wodną (własne 2 studnie głębinowe), kanalizacyjną (odprowadzenie do szamba), centralne ogrzewanie z kotłowni, instalację wentylacyjno-klimatyzacyjną. Budynek wykonany z pustaka, konstrukcja dachu drewniana, dach kryty dachówką, stropy i schody betonowe, elewacja wykończona cegłą ciętą oraz deską modrzewiową. Ocieplenie budynku; styropian i wełna mineralna.

2. Budynek stajni dla koni z krytą ujeżdżalnią, całość o powierzchni 1068,50 m2, powierzchnia użytkowa 819,80 m2. Budynek wybudowany z cegły pełnej, częściowo otynkowany, nieocieplony. Dach budynku o konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką. Część obiektu posiada poddasze użytkowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną.

3. Podziemny zasobnik wody o pojemności 20 000 litrów oraz szamba betonowe. Teren pod parking, tarasy oraz komunikację utwardzony tłuczniem.

4. Częściowe ogrodzenie nieruchomości od frontu wraz z bramą przesuwną.

5. Dwie studnie głębinowe.

Obiekty wykonane z dużą dbałością o szczegóły, do budowy użyte materiały wysokiej jakości, budynki w trakcie budowy, obiekty wspaniale wkomponowane w teren otaczającej roślinności.

Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Obiekt usytuowana w pięknej cichej okolicy, na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad w niedalekiej odległości do rzeki Wisłok i zalewu Besko "Jezioro Sieniawskie" dookoła las, łąki i tereny górskie. W pobliżu kilka domków letniskowych. Obiekt przy drodze prowadzącej do ośrodka sportów zimowych KiczeraSki, odległość 6km. Nieopodal w odległości 14 km uzdrowisko Rymanów Zdrój, znany ośrodek turystyczny, odległość do Rzeszowa 75 km. Solina 58 km. Cisna 72 km.

Cena sprzedaży 4 000 000,00 zł brutto (zawiera podatek Vat 23%)

Serdecznie polecam to wspaniałe miejsce na ziemi, do mieszkania i lub prowadzenia biznesu. Cisza, spokój, bliskość pięknej natury i niezwykła atmosfera to atuty tej lokalizacji.

Dla zainteresowanych kupnem kompleksu, istnieje możliwość dokupienia w ramach odrębnej transakcji 2 ha łąk, zlokalizowanych w odległości 300 metrów od nieruchomości. Proszę uprzejmie nie dzwonić w sprawie zakupu samych łąk.

Tu link do filmu wykonanego za pomocą drona, film przedstawiający lokalizację nieruchomości z lotu ptaka;

Osoby zainteresowane zakupem zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rudawka Rymanowska
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pensjonat-restauracja-kryta-ujezdzalnia-stadnina-ID4hE5E

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej