• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-07-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #47629

Na sprzedaż Ośrodek Wczasowy

Ośrodek na wzgórzu z piękną panoramą w Pieszycach/Szklaskiej Porębie Dolnej. Kupujący nie płaci prowizji.Dwadzieścia trzy duże przestronne urządzone pokoje z łazienkami, większość z balkonami. Zaplecze socjalne oraz w pełni wyposażona kuchnia. Jadalnia z tarasem. Działka 3,8 Ha z możliwością rozbudowy ( apartamenty lub nowy ośrodek ) Gotowy projekt na nowy ekskluzywny ośrodek SPA. Cudownie położony wśród lasów, na zboczu góry bezpośrednio przy szlaku z bajecznym widokiem na góry. Ogrzewanie olejowe Vissmann. Działka otoczona lasem, z gwarancją że nikt w pobliżu się nie wybuduje.

Dla Tych, co chcą zwolnić i odetchnąć świeżym powietrzem. Szlaki spacerowe. Oddalony od innych zabudowań, położony na skraju grzybowego lasu. Cudowna, nieskażona natura na wyciągnięcie ręki. Przepiękne widoki. Możliwość dojazdu autobusów do samego ośrodka. Przestronny parking. Wodospad Szklarka 7 min. samochodem lub 40 min. na piechotę. Szlaki rowerowo-spacerowe przechodzą bezpośrednio przy ośrodku.

Składa się z trzech niezależnych zabudowań, wszystkie przeszły gruntowny remont z wymianą instalacji. Wszystkie pokoje z łazienkami. Ogrzewane z jednej kotłowni, z dwoma piecami Vissmann na olej opałowy. Posiada 21 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami, oraz 2 studia po dwa pokoje z łazienkami. Dwa niezależne mieszkania o pow.60 m2 i 40 m2 Siłownia, plac zabaw, miejsce na ognisko oraz do gry w siatkówkę. Wybudowany w 1900 r przeszedł kapitalny remont w 2004 r. Można zagospodarować dodatkowe pokoje.Oczyszczalnia ekologiczna kaskadowa (bezobsługowa) wymaga niewielkiej obsługi raz na 5 lat.

Pięknie położona, układ zabudowy pozwala na rozbudowę wokół istniejących budynków. Brak sąsiedztwa oraz gwarancja że „nikt za płotem się nie wybuduje”. Otoczone lasem świerkowo-bukowym. Własne ujęcie wody Możliwość budowy basenu i SPA.(gotowy projekt)

Całkowita własność z KW

Dostępne do uzgodnienia
.
Działający ośrodek z zapełnionym kalendarzem imprez

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3790000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/osrodek-na-wzgorzu-dla-100-osob-pieszyce-szklarska-ID46Mzu.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej