• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #61507

Na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowy z 7 domkami

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów w linii prostej do Morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokalizacja i stali zadowoleni goście!

LOKALIZACJA:
Wicie to maleńka wioska idealna do letniego odpoczynku na polskim Wybrzeżu Słowińskim. Położona jest nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy popularnymi miejscowościami Darłowem a Jarosławcem. Miejscowość zlokalizowana jest między nadmorskimi wydmami od północy a łąkami od strony południowej (od strony Jeziora Kopań). Chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z małymi dziećmi oraz turyści, którzy cenią sobie wypoczynek w ciszy i spokoju. Wicie i okolice to część Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, obszaru chronionego.

OBIEKT i DZIAŁKA:
Na sprzedaż 7 domków rekreacyjnych 4- lub 7-osobowych, budowanych w latach 2008-2012 w bardzo dobrym stanie technicznym. Ich układ wraz z wyposażeniem to:

DOMKI 2 POKOJOWE, 4-osobowe (+ 1 osoba możliwa dodatkowo)
sypialnia: kanapa 2-osobowa + łózko piętrowe dla 2 osób,
pokój dzienny: kanapa 2-osobowa, stolik, fotele, TV,
aneks kuchenny: lodówka, kuchenka indukcyjna, bojler na ciepła wodę, czajnik elektryczny, garnki, talerze, sztućce, szklanki,
łazienka: natrysk, umywalka, wc,
taras: zestaw mebli wypoczynkowych, parawan, leżaki,

DOMKI 3 POKOJOWE, 7-osobowe (+ 2 osoby możliwe dodatkowo)
2 sypialnie i w każdej z nich: łóżko małżeńskie 2-osobowe i łóżko piętrowe dla jednej osoby,
pokój dzienny: kanapa 2-osobowa, stolik, fotele,
aneks kuchenny: w pełni wyposażony,
łazienka: natrysk, umywalka, wc,
taras: zestaw mebli wypoczynkowych, parawan, leżaki.

Dodatkowo dla gości zakwaterowanych w domkach oferuje się: internet Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, pralka automatyczna, miejsce przeznaczone na biesiady, grill, bezpłatny parking (przynajmniej 1 miejsce na domek).


Działka, na której położone są domki ma powierzchnię 2.457 m2. Nieruchomość uzbrojona jest w wodę, prąd (latem 2023 roku zainstalowana fotowoltaika) i podłączona jest do kanalizacji (nie ma systemu ogrzewania, ośrodek funkcjonuje w okresie letnim, ogrzewanie wody poprzez bojlery elektryczne). Odległość od Morza w linii prostej to zaledwie 350 m. Nieruchomość położona jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Plaża:
Plaża w Wiciu jest przeważnie piaszczysta, czasami z drobnymi kamieniami i stosunkowo zaciszna. Od wsi oddziela ją pas wydm porośnięty standardową wydmową roślinnością: lasem z dominacją sosny, znaleźć można także mikołajka nadmorskiego i sosnę czarną. We wsi, zwłaszcza w sezonie letnim, wiele sklepów, barów, budek z lodami i fastfood'em i innych nadmorskich atrakcji. Nie brakuje ich również w sąsiednim Darłowie, Darłówku (około 10 km) i Jarosławcu (ok 6 km)

POZOSTAŁE INFORMACJE:
- Księga Wieczysta bez obciążeń,
- dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych.

ZAPRASZAM!

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Wicie
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1798000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/osrodek-olesiowka-7-domkow-350-m-od-morza-ID4ok2Q

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej