• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #56233

Na sprzedaż park handlowy z najemcami

Na sprzedaż park handlowy położny w Przemkowie przy ul. Szprotawskiej 1 (woj. Dolnośląskie) pomiędzy drogą krajową nr 12 oraz drogą wojewódzką nr 328.

Wszystkie lokale objęte są długoterminowymi umowami najmu przez firmy tj. drogeria Rossmann, sklep Pepco, Żabka, Totalizator Sportowy.

Przy aktualnych cenach nieruchomości wartość parków systematycznie wzrasta. W przeciwieństwie do galerii handlowych retail parki doskonale zniosły trudy pandemicznych realiów. Stabilny biznes, oparty na zaspokajaniu podstawowych, a zatem najważniejszych i codziennych potrzeb człowieka.

Cena wartości odtworzeniowej netto.

Oprócz solidnej stopy zwrotu w umowach z najemcami jest zagwarantowany mechanizm antyinflacyjny, tj. indeksowanie kwot najmu o wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych GUS.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Rozmowy prowadzimy po podpisaniu umowy o poufności, tylko z potencjalnymi kupującymi.

Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny, stanowi zaproszenie do podjęcia rozmów i nie stanowi oferty rozumieniu art. 66 § 1 KC ani innych przepisów prawa.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Przemków
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 7996749 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/rossmann-pepco-zabka-stabilny-dochod-ID4gkak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej