• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #56233

Na sprzedaż park handlowy z najemcami

Na sprzedaż efektywnie funkcjonujący park handlowy położny w Kórniku przy ul. Woźniaka 3. Nieruchomość położona przy wjeździe do miasta, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Poznańską (droga wojewódzka łącząca trasę ekspresową ze Śremem). Przed budynkiem obszerny parking. Jest to jedyny taki obiekt w najbliższym otoczeniu, stanowi centrum zakupów codziennych dla okolicznych mieszkańców z tutejszej sypialni Poznania.
Na bezpośrednie otoczenie nieruchomości składają się sąsiednie sieci sklepów spożywczych: Netto, Biedronka, restauracji: McDonalds, hotelu, bistro. Średnia intensywność zabudowy.
Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 2598 m², na której znajduje się obiekt wynajęty na podstawie długoterminowych umów najmu lokali użytkowych: drogerii Rossmann, sklepu Pepco, apteki. Na terenie inwestycji znajduje się także bankomat oraz food trucki z pierogami i kurczakami z rożna.
Przy aktualnych cenach nieruchomości wartość parków systematycznie wzrasta. W przeciwieństwie do galerii handlowych retail parki doskonale zniosły trudy pandemicznych realiów. Stabilny biznes, oparty na zaspokajaniu podstawowych, a zatem najważniejszych i codziennych potrzeb człowieka.
Cena netto.
Oferta bezpośrednio od właściciela- brak prowizji!
Jeżeli chcesz zainwestować swoje środki ale nie masz czasu zajmować się nieruchomością- nie ma problemu- w atrakcyjnej cenie możemy zarządzać parkiem za Ciebie.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Rozmowy prowadzimy po podpisaniu umowy o poufności, tylko z potencjalnymi kupującymi.
Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny, stanowi zaproszenie do podjęcia rozmów i nie stanowi oferty rozumieniu art. 66 § 1 KC ani innych przepisów prawa.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Kórnik
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6600000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/nieruchomosci/lokal-kornik-ul-wozniaka-3/ob/25916507?from=top_normal_listing

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej