• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #59461

Na sprzedaż Pensjonat

Obiekt hotelowy - Pensjonat ALKMENA** położony jest w Bieszczadach , w miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk nad Soliną , przy ul. Spokojnej 36 , oddalony 300 metrów od jeziora solińskiego – bardzo spokojna - atrakcyjna lokalizacja.

Został oddany do użytku w lipcu 2011r.

Pensjonat ALKMENA jest profesjonalnym i komfortowym obiektem hotelarskim skategoryzowanym przez marszałka województwa podkarpackiego.

Do budowy i wykończenia zostały użyte materiały wysokiej jakości.

Pensjonat jest w pełni wyposażony - funkcjonuje już 11-sezon, (10-lat) z bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi , jest ciągle wyposażany w nowe meble i sprzęty , modernizowany, remontowany i utrzymywany w bardzo dobrym stanie

Posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć reklamową w sieci internetowej ( pozycjonowanie organiczne na wielu frazach na pierwszych stronach w wyszukiwarce Google) pozycjonowanie Ad Words , w kilku portalach turystycznych , , TRIVAGO , profil na Facebooku .

Na terenie posesji pensjonatu znajduje się 11 miejsc parkingowych , taras gastronomiczny - położony wśród zieleni, mały plac zabaw dla dzieci.

Budynek pensjonatu posiada 9 - pokoi mieszczących 22 osoby - max. 26 osób, ( 1,2,3,4 - osobowych) komfortowo wyposażonych wraz z łazienkami, na parterze znajduje się klimatyzowana sala restauracyjna mieszcząca 30 osób , hol + recepcja, wc damskie i męskie , kuchnia + zmywak , w piwnicach znajduje się kotłownia, pralnia , magiel , pomieszczenie socjalne + łazienka , pomieszczenia magazynowe.

Obok budynku głównego znajduje się Domek Całoroczny dla max. 8 osób ( CAŁKOWICIE ODNOWIONY I WYPOSAŻONY W NOWE MEBLE ) w pełni wyposażony. Działka o wielkości 1050 m2.

W III.2017 roku uzyskaliśmy pozwolenie na dobudowę nowego skrzydła do obecnego budynku Pensjonatu - w miejscu po rozebraniu Domku Całorocznego. W nowym skrzydle zaprojektowaliśmy 3-kondygnacje, w kondygnacji przystokowej – częściowo podziemnej znajdzie się miejsce na duże Jacuzzi , saunę, pokój ćwiczeń , sanitariaty, prysznice. W 2-kondygnacjach naziemnych znajdzie się 6-dużych pokoi z łazienkami i balkonami o powierzchni ok. 23-24 m2 . Termin rozpoczęcia prac budowlanych - marzec 2020 roku, wpis w księdze budowlanej. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował 15 pokojami ( miejsc noclegowych od 40 do max. 48 )

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym obiektem.

Cena jest ceną brutto , nie zawiera podatku VAT . Serdecznie zapraszamy do zakupu obiektu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Polańczyk
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3740000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pensjonat-w-polanczyku-nad-solina-bieszczady-ID4cOlc

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej