• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-06-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #43641

Na sprzedaż pensjonat w Bieszczadach

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość- Rezydencję Bukowy Dwór, zlokalizowaną w gminie Czarna w miejscowości Rabe. Jest to świetnie prosperujący pensjonat położony w przepięknej i malowniczej okolicy. Cały obiekt usytuowany jest na powierzchni 3 ha, na prywatnym i rekreacyjnie zagospodarowanym terenie, poza terenem zabudowanym wsi Rabe, u stóp pasma Żukowa i tuż przy dużej pętli bieszczadzkiej (przy drodze Ustrzyki Dolne – Ustrzyki Górne).

Kompleks składa się z czterech budynków, z których dwa (nr 2 i 3 na planie) to w całości przeznaczone na wynajem apartamenty i pokoje. W każdym z nich znajduje się dwupoziomowy apartament (ok 63 m2) z dużą łazienką, kominkiem w salonie, balkonem oraz sypialnią na piętrze. Mały aneks kuchenny, tv, bezprzewodowy internet i meble ogrodowe są również na wyposażeniu apartamentu. Poza tym w każdym z dwóch budynków zlokalizowane są trzy pokoje z łazienkami i innymi udogodnieniami o metrażach odpowiednio 15m2, 25m2 i 27m2.
W kolejnym, największym budynku(nr 1 na planie)o pow. 225 m2 znajduje się część recepcyjna, duża kuchnia(zaplecze gastronomiczne zgodne z wymogami SANEPIDU) oraz jadalnia i taras, z których rozpościera się przepiękny widok. Reszta domu to część, w której mieszkają właściciele a składa się z dużego salonu z kominkiem, kuchni, łazienki, a na piętrze sypialni, garderoby, łazienki, antresoli i dwóch pokoi.

Ostatni budynek(nr 4 na planie) to obiekt, w którym znajdziemy część garażową i część gospodarczą o łącznej powierzchni parteru 165m2. Druga część budynku to piętro, na które prowadzą zewnętrzne schody z boku budynku. Znajduje się tam duża część rekreacyjna dla klientów o pow. 77m2 ze sprzętem sportowym oraz miejscem na odpoczynek i relaks. Druga część strychu jest do zagospodarowania i ma powierzchnię ok 88m2.
Obiekt posiada na swoim rozległym 3 ha terenie również plac zabaw dla najmłodszych, trawiaste boisko do siatkówki, odkryty basen o wymiarach 10mx5m, oraz duży staw (ok 350m2). Na obszarze nieruchomości znajduje się też wolno stojący budynek sauny, altana przy stawie, miejsce na ognisko jak i duża altana grillowa. Dookoła biegnie ścieżka przyrodnicza, na której właściciele posadzili wiele ciekawych gatunków krzewów i kwiatów występujących na terenie Karpat Wschodnich.

Cała nieruchomość to świetna inwestycja, w której zarówno można znaleźć swoje miejsce na ziemi, ale także prowadzić intratny biznes, który biorąc pod uwagę rozległy teren 3ha można dowolnie zagospodarować i rozbudować wg własnego projektu. Ponadto Rezydencja Bukowy Dwór to renoma i marka sama w sobie, która po 10 latach istnienia na rynku jest bardzo wysoko oceniania przez klientów , gdzie ma ponad 100 opinii i znakomitą ocenę 9.4., co jest dodatkowym atutem prezentowanej oferty.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rabe
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2450000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej