• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #61216

Na sprzedaż pensjonat z restauracją

Oferujemy na sprzedaż pensjonat z najbardziej znaną kawiarnią w Szklarskiej Porębie Fantazja - przekonaj się sam dlaczego to ulubione miejsce większości turystów!

Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w samym sercu Szklarskiej Poręby dzięki czemu każdy z Twoich przyszłych klientów oprócz fantastycznego noclegu będzie miał również perfekcyjną bazę wypadową w górskie wędrówki lub odkrywanie okolicznych krajobrazów.
Znajduję się na dużej działce (Ok. 2500 m^2) z ogrodzonym i monitorowanym terenem, utwardzonym parkingiem z 20 miejscami samochodowymi oraz 2 stanowiskowy garaż co znacznie podnosi komfort i bezpieczeństwo zarówno Twój oraz Twoich gości.
Ponadto na terenie obiektu zadbany ogród, plac zabaw dla dzieci, grill ogrodowy oraz patio kawiarni w skutek czego klienci zatrzymujący się na dłużej będą mieli również miejsce by po prostu zrelaksować się wśród cudownej górskiej aury.
Osobnego akapitu wymaga również zapierający dech w piersiach strumień górski do którego prowadzi prywatne przejście z działki co dodatkowo podkreśla unikalność całego obiektu oraz klimat Karkonoszy.

Sam budynek z zewnątrz wykończony w sposób łączący tradycje z nowoczesnością, ma powierzchnie blisko 1000 m^2 i składa się z dwóch części:
Części Noclegowej w której skład wchodzi 8 pokoi z łazienkami przygotowanych pod najem krótko terminowy oraz 2 apartamentów z balkonami dla przyszłego właściciela, które bez problemu można przerobić na kolejne pokoje tak by w sezonie przyjąć jeszcze więcej klientów, a co za tym idzie zmaksymalizować wartość inwestycji.
oraz
Części Gastronomicznej, w której znajdują się 2 kuchnie, winda towarowa, mroźnia z chłodnią, pralnia, magazyny, pomieszczenia socjalne oraz toalety dzięki czemu obsługa całego obiektu może być prowadzona na bardzo wysokim poziomie, a Ty możesz cieszyć się płynnością prowadzonego biznesu.
Dodatkowo w jej skład wchodzą również 2 sale gastronomiczne, bar z kawiarnią, klimatyzowane SPA, gabinet masażu, solarium, sauna fińska z infrared, prysznice oraz sala gimnastyczna, a nawet narciarnia i rowerowania w skutek czego już pierwszego dnia rozpoczęcia działalności będziesz mógł zapewnić klientom najwyższej klasy wypoczynek z pakietami luksusowymi , a później zostaje już tylko czekać jak zadowoleni będą wracać i polecać Cię rodzinie i znajomym.

Informacje techniczne:
Stan prawny: 1 właściciel - osoba fizyczna Kanalizacja: w pełni sprawna
Gaz: ogrzewanie i wentylacja mechaniczna, w pełni sprawna
Instalacja elektryczna: w pełni sprawna
Zabezpieczenia: Monitoring, ochrona, system alarmowy, system przeciw pożarowy, wszystkie w pełni sprawne
Internet: podłączony, w pełni sprawny, WI-FI dostępne dla gości
Woda: Z sieci miejskiej
Liczba pomieszczeń: 66
Liczba kondygnacji w budynku: 4 ( -1, 0, 1, 2)
Materiał budowlany: cegła
Droga: asfaltowa/betonowa
Zadłużenia: brak

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 10000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/wyjatkowy-pensjonat-w-samym-sercu-miasta-ID4mhoJ

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej