• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #57756

Na sprzedaż prosperująca restauracja

Sprzedam bardzo dobrze prosperującą Restaurację "Kuźnia 1755" wraz z wyposażeniem, przeszkoloną kadrą i całą nieruchomością położoną w centrum Lwówka Śląskiego przy ul. Wojska Polskiego.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 262m2. Budynek posiada 2 kondygnacje o łącznej powierzchni 192m2:
- na parterze znajduje się Restauracja (kuchnia + sala), która w okresie zimowym posiada 36 miejsc dla konsumentów. W okresie letnim dochodzi kolejne 30 miejsc dla konsumentów na zadaszony tarasie.
- na 1 piętrze znajdują się pomieszczenia gospodarcze, które śmiało można wykorzystać np. jako pokoje, dodatkową salę dla konsumentów lub miejsce na imprezy okolicznościowe (jedno z pomieszczeń ma około 70m2), co znacznie może zwiększyć potencjał inwestycji.
- budynek jest bardzo dobrze utrzymany i jest w stanie technicznym gwarantującym jego dalsze, bezpieczne użytkowanie.

Restauracja "Kuźnia 1755" może poszczycić się bardzo dobrą opinią zarówno wśród lokalnych smakoszy, jak i turystów zwiedzających okolicę. Za nami wiele lat konsekwentnego budowania naszego brandu, o czym świadczą poniższe fakty:
- Fanpage na Facebooku posiada aż 4,2 tys. obserwujących,
- w Google Moja Firma Kuźnia posiada prawie 1,5 tys. opinii, których średnia ocena wynosi aż 4,4 na 5 możliwych! Przy takiej ilości opinii jest to niezbity dowód na to, że oddajemy w Wasze ręce świetnie prosperujące miejsce!
- dodatkowo mamy bardzo duże ilości zamówień na wynos (firmowe auto i 2 kierowców pracujących na zmianę).

Dodatkowe informacje:
- w Państwa ręce oddajemy dodatkowo naszą lokalną wizytówkę, w postaci strony internetowej pizzerialwowek.pl oraz Fanpage facebook.com/Kuznia1755/
- Kuźnia nie posiłkuje się żadnymi kredytami ani leasingami. Sama nieruchomość również nie jest w żaden sposób obciążona, o czym świadczy brak wpisów w dziale IV księgi wieczystej.
- kuchnia i sala są klimatyzowane,
- posiadamy parking dla gości na 5 aut + w pobliżu znajduje się dodatkowy, bezpłatny parking,
- lokal jest zabezpieczony alarmem i monitoringiem składającym się z 8 kamer,

Wraz z Restauracją i nieruchomością przekazujemy w Państwa ręce gotową, przeszkoloną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu, że kładziemy bardzo duży nacisk na miłą i rodzinną atmosferę zarówno wśród klientów jak i personelu, możemy się poszczycić bardzo niską rotacją pracowników.

Kuźnia na bieżąco prosperuje i generuje zyski, a szczegółowe informacje finansowe możemy udostępnić osobom zainteresowanym już bezpośrednio na spotkaniu.

Powodem sprzedaży działalności jest chęć przejścia właścicielki na emeryturę po 25 prowadzenia tej Restauracji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Lwówek Śląski
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2900000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej