• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-04-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #55117

Na sprzedaż restauracja

Niewątpliwym atutem tej restauracji jest jej lokalizacja. Położenie przy bocznej drodze blisko centrum zapewnia jednocześnie zarówno doskonałe połączenie z najistotniejszymi obiektami handlowymi, rekreacyjnych i administracyjnych, jak i możliwość organizowania imprez okolicznościowych bez zakłócania spokoju publicznego. Ogromną zaletą tej nieruchomości jest również przylegający do niej duży plac, na którym mieści się ogólnodostępny parking mogący spokojnie pomieścić przynajmniej 30 samochodów.
Warto również wspomnieć, że Śmigiel, Miasto Wiatraków, to urokliwe, spokojne miasteczko z bogatym zapleczem historycznym i kulturowym, które w rzadko spotykany sposób łączy sielski klimat z prężnie działającą sferą społeczną. Brukowane uliczki i zabytkowe lokomotywy przeplatają się tu z bogatym zapleczem handlowo-usługowym, oddalony o zaledwie 2 km Czacz to stolica antyków i używanych mebli, do której zjeżdżają ludzie z całego kraju, wokół znajdują się parki krajobrazowe i jeziora (do największego tutejszego kurortu w Boszkowie mamy zaledwie 15 km), a przebiegająca tuż obok droga ekspresowa S5 w mgnieniu oka pozwala dojechać do największych pobliskich aglomeracji jak Leszno, Kościan czy Poznań.

Nie tylko okolica jest tutaj zdecydowanym walorem, sam budynek również został dokładnie przemyślany i zaprojektowany tak, aby łączyć w sobie komfort, klimat i funkcjonalność. Całość powierzchni użytkowej równej 324,99 m2.

Na parterze budynku znajduje się przestronna klimatyzowana sala pozwalająca na komfort poruszania się zarówno obsłudze jak i gościom. Gustowne minimalistyczne dodatki oraz połączenie stonowanych barw i naturalnej surowości drewna nadają temu miejscu jego własny, tak niepowtarzalny klimat. Dodatkowe wyjście prowadzące na odgrodzone i obsadzone patio daje niewątpliwie wygodną możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza czy bezpiecznego wyjścia z dzieckiem, a w cieplejszym sezonie pozwala rozstawić kilka dodatkowych stolików i rozkoszować się jedzeniem w promieniach słońca.
Centralnym punktem sali są piękne kręte schody prowadzące do jednej z największych zalet restauracji – antresoli. A tutaj rozciąga się już przed nami całe okazałe piętro – to jeszcze więcej otwartej przestrzeni, w której możesz przyjmować swoich gości! Zaciszne poddasze to idealne miejsce zarówno na bardziej kameralne i nastrojowe spotkanie, jak i nieco żywszą dyskotekę.
Cała ta przestrzeń tworzy doskonałe warunki, aby zorganizować nawet kilka zgrupowań w tym samym czasie, zachowując przy tym ich komfort i prywatność. Masz możliwość gościć pod swoim dachem jednocześnie nawet 160 osób!

Oferuje pełne zaplecze techniczne: szczególnie dużą, doskonale wyposażoną kuchnię, pakowne magazyny i chłodnie, a także zadbaną obieralnię i zmywalnię. Dodatkowe wejście prowadzi również do części sanitarno-socjalnej z pomieszczeniami administracyjnymi i biurowymi, a także do piwnicy o powierzchni ok 10 m2. To idealne warunki do efektywnej pracy nawet dużego zespołu, zapewniające zarówno sprawne połączenia pomiędzy pomieszczeniami, jak i zupełne oddzielenie od siebie poszczególnych części budynku.
DOCHODOWY OBIEKT – funkcjonujący lokal gastronomiczny, imprezy okolicznościowe zarezerwowane na najbliższe miesiące.

Organizując imprezy okolicznościowe, nie można zapomnieć o tym, że każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny prywatności. Nieważne, czy chodzi o przebranie się, chwilę ulgi od migreny czy nakarmienie dziecka – spokojne miejsce w odosobnieniu jest podstawą. A wąska toaleta czy ciasne tylne siedzenie w samochodzie to niezbyt komfortowa perspektywa. Dlatego tak ważne jest, aby w planie swojej inwestycji uwzględnić również kawałek zacisznej, zamkniętej przestrzeni dostępnej dla każdego, kto Cię odwiedzi.
Nie martw się – nasza oferta ma dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie!
Na piętrze budynku znajduje się również nowoczesne, rozkładowe mieszkanie, które wręcz idealnie nadaje się na apartament dla nowożeńców czy lokum dla gości. Jego serce stanowi duży, otwarty pokój dzienny połączony ze słonecznym aneksem kuchennym. Lokal posiada również 3 sypialnie, każda z dużą szafą typu komandor, oraz w pełni wyposażoną łazienkę.
I tutaj połączenie logistyczne funkcjonuje doskonale – do mieszkania można wejść zarówno przez restaurację, jak i zupełnie osobne, odłączone od części usługowej drzwi. W ten sposób budynek zamyka się w jedną, doskonale złożoną całość.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Śmigiel
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1290000 zł
Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej