• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-02-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #54647

Na sprzedaż restauracja- karczma z bali

Restauracja na tą chwilę oferuje dania kuchni Polskiej, organizowane są w niej imprezy okolicznościowe typu wesela, komunie, chrzciny, stypy, imprezy integracyjne.

Posiada pokaźny portfel gości, którzy stale ją odwiedzają żeby dobrze zjeść. Karczma wyrobiła sobie renomę za sprawą zgranego zespołu, który wykonuje swoją prace z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Pewnie nasuwa Ci się pytanie dlaczego ktoś chce sprzedać dobrze prosperujący biznes?? Powodów może być wiele ... między innymi powody osobiste, zmiana ścieżki zawodowej itp.

Korzyści z przejęcia dobrze funkcjonującego biznesu są jednak ważniejsze niż przyczyny.
- zaoszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na uruchomienie biznesu i początkowy rozwój firmy,
- masz już ugruntowaną pozycję na rynku dzięki renomie poprzednich właścicieli,
- rozpoczynasz pracę z bazą klientów,
- przejęcie zasobów firmy know-how,
- kupujesz karczmę z niezbędnymi koncesjami i pozwoleniami,
- wielka oszczędność czasu,
- łatwiejsze możliwości uzyskania dofinansowania ze względu na historię firmy.

Restauracja z pięknym widokiem na Śnieżkę w miejscowości Kostrzyca znajduje się przy drodze wojewódzkiej na trasie Jelenia Góra - Wałbrzych w odległości 7 km od Karpacza. Położona jest w sąsiedztwie Rudawskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu Parku Miniatur Kowary oraz Kompleksu Pałacowo-Parkowego w Bukowcu.

Restauracja wybudowana została z pół bali drewnianych w 2012 roku wg góralskiego projektu. Zachwyca stylem, wszystko wykonane na specjalne zamówienie wg. własnego projektu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół zachwyca oko i duszę.

Restauracja o powierzchni 1400m2/ 3 kondygnacje składa się m.in. z sali konsumpcyjnej o powierzchni 240m2 i antresoli zaadoptowanej na salę konsumpcyjną o wielkości 200m2, zaplecze oraz pomieszczenia magazynowe o powierzchni 200m2, pub, pomieszczenie do którego może wjechać auto dostawcze, trzy tarasy o łącznej powierzchni 200m2 oraz apartament o metrażu 60m2 i mieszkanie socjalne 60m2. Przynależy do niej działka 2 hektary z dużym parkingiem także dla autokarów, miejscem na ognisko, altanę zewnętrzną oraz staw.

Obiekt jest monitorowany, posiada rolety antywłamaniowe.
Jest dostępny Gaz, piec na eko-groszek, klimatyzacja dwufunkcyjna, ogrzewanie podłogowe na poziomie 0 i 1, woda jest ze studni (stacja uzdatniania), kanalizacja miejska, jest także instalacja przygotowana pod pompę ciepła, Okna PCV,

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Kostrzyca
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 7500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/karczma-z-bali-kostrzyca-widok-na-sniezke-ID4cxq4

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej