• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #61512

Na sprzedaż salon fryzjerski

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu gotowy salon fryzjerski o powierzchni 35,1 m² zlokalizowany przy ulicy Polinezyjskiej 8/10 na warszawskim Ursynowie. To niepowtarzalna szansa dla przedsiębiorczych osób marzących o rozpoczęciu własnej działalności w branży fryzjerskiej.

Co Oferujemy:

✧ Pełne wyposażenie: Salon jest kompletnie umeblowany i wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty widoczne na zdjęciach. Ponadto lokal posiada energooszczędne norweskie grzejniki marki Glamox oraz klimatyzację z funkcją grzewczą, zapewniającą komfort zarówno personelowi, jak i klientom.

✧ Doskonała Lokalizacja: Zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Imielin, salon jest łatwo dostępny dla mieszkańców z różnych części miasta. Położenie w miejscu, gdzie wielu ludzi skraca sobie drogę do metra, przyciąga liczne klientele.

✧ Ugruntowana Historia Biznesowa: Salon mieści się w pawilonie, który przez ponad 30 lat był miejscem prowadzenia salonu fryzjerskiego, co świadczy o zaufaniu klientów i ugruntowanej pozycji na rynku.

✧ Dodatkowe Udogodnienia: Lokal posiada alarm, instalację elektryczną podzieloną na kilka obwodów oraz przepływowe ogrzewanie wody, co przyczynia się do oszczędności energii. W pomieszczeniu gospodarczym znajdują się pojemne szafy w zabudowie, zapewniające odpowiednie miejsce na przechowywanie potrzebnych artykułów.
Przemyślana Przestrzeń: Salon składa się z przestronnej sali obsługi klienta (28,5 m²), pomieszczenia socjalnego (4,4 m²), WC (1,2 m²) oraz przedsionka (1 m²), zapewniając komfort i funkcjonalność.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 59000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-lokal-gotowy-salon-fryzjerski-ursynow-ID4pUpt

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej