• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #61231

Na sprzedaż trzygwiazdkowy Hotel

Na sprzedaż zabytkowy Hotel Stara Poczta z basenem i spa

Obiekt powstał pod koniec XIX wieku i znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków. Trzygwiazdkowy hotel biznesowy oferuje do 100 miejsc noclegowych, 3 sale konferencyjne, restauracje wraz z pubem do części eventowej oraz ogród, dzięki czemu można tu zorganizować imprezy biznesowe, szkolenia, a także imprezy okolicznościowe tj. wesela, chrzciny, komunie czy urodziny. Sale są zróżnicowane pod względem możliwości ich aranżacji, ustawienia i liczby Gości.

Dodatkowym przychód z obiektu zapewni wynajem powierzchni pod kasyno.

W Hotelu znajduje się 49 pokoi jedno i dwuosobowych oraz apartamenty, każdy z nich odznacza się klasycznym wystrojem w ciepłej kolorystyce. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem (w przypadku apartamentów - w wannę z hydromasażem), telewizor, telefon, dostęp do internetu. W pokoju znajdują się także biurka, umożliwiające pracę zdalną prosto z pokoju hotelowego. W ofercie hotelu znajdują się także pokoje wyposażone w klimatyzację.

Goście mogą korzystać z pełnego wyposażenia spa: basen, sucha sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, gejzer wodny z hydromasażem, studnia z zimną wodą, lodopad, komnata solna. Dodatkowym atutem są stylowe wnętrza, przyozdobione freskami w stylu greckim.

Działka, na której wybudowany jest hotel jest w całości ogrodzona oraz posiada przestronny parking.

Lokalizacja:

Hotel Stara Poczta położony jest w pobliżu rynku na Starych Tychach, 3 minuty od Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i zaledwie 15 min drogi od Katowic. Hotel zlokalizowany jest w zacisznej, zabytkowej części Tychów, 1,3 km od stacji kolejowej Tychy. Blisko hotelu - bo zaledwie 8 min drogi, znajduje się Wodny Park Tychy, 15 min drogi - Jezioro Paprocany i wiele innych ciekawych atrakcji. Sąsiedztwo hotelu stanowi głównie zabudowa wielorodzinna, usługi oraz lokale gastronomiczne.

Hotel Stara Poczta jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych obiektów, nie tylko w mieście, ale w całym województwie. Dzięki swojej wieloletniej tradycji oraz niepodważalnej unikatowości, hotel posiada stałą bazę zadowolonych klientów oraz wiele zakontraktowanych imprez, które cieszą się dużą popularnością.

Nowy właściciel może kontynuować działalność hotelarską i gastronomiczną lub dostosować go np. pod siedzibę firmy, biurowiec, dom spokojnej starości itp.

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • śląskie
Miasto Tychy
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 17000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/na-sprzedaz-trzygwiazdkowy-hotel-stara-poczta-ID4qgF7

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej