• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-09-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #45658

Na sprzedaż zakład obróbki metali

Prezentujemy na sprzedaż działający od 1982 roku zakład obróbki metali o nazwie „Detal SP. Z.O.O.” zlokalizowany przy ul. Golikówka 10 w Krakowie.
Przedmiotem sprzedaży jest:
- przedsiębiorstwo wraz z "know how"
- grunt o powierzchni 16,28ar
- hala produkcyjna wyposażona w maszyny (dokładny spis urządzeń dostępny na życzenie)
- budynek usługowo-mieszkalny (spis pomieszczeń dostępny na życzenie)
- zadaszona wiata
- powierzchnia użytkowa zabudowań 706 m^2

Zakład:Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowym wykonawstwem wyposażenia i aranżacji wnętrz, wyposażeniem sklepów, biur, zakładów zarówno w kraju jak i za granicą. Zakład stosuje w projektach metale kolorowe, stale nierdzewne, kwasoodporne oraz inne materiały. W stałej sprzedaży firma oferuje między innymi: blachy, rury, pręty, siatki, nity, śruby.

Budynek usługowo-mieszkalny:Jest to budynek niski (do 12m), parterowy z poddaszem użytkowym. Technika budowy tradycyjna, ściany wykonane z pustaków, ocieplone, otynkowane. Dach o konstrukcji drewnianej pokrytej blachą. Na podłodze położone płytki ceramiczne bądź panele ( w biurze). Wiata pokryta blachą, wykonana jako rama stalowa zakotwiczona w części murowanej. Bramy wjazdowe do wiaty roletowe. Stan techniczny budynku jest dobry, pięć lat temu po modernizacji otrzymał on świadectwo energetyczne. Ogrzewanie budynków centralne- kocioł węglowy. Dla bezpieczeństwa na terenie posesji zainstalowany jest monitoring, budynek posiada również system alarmowy.

Hala produkcyjna:Budynek parterowy. Konstrukcja z pustaków, ocieplona, otynkowana. Dach płaski, pokryty papą, skonstruowany jako stropodach wentylowany. Podłogi betonowe bądź płytki ceramiczne. W każdym pomieszczeniu znajduję się okno pozwalające na swobodny dopływ światła dziennego, dodatkowe zamontowane lampy na ścianach i sufitach. Bramy wjazdowe roletowe.

Działka o numerze 2/15 (Obręb 20. Podgórze) o powierzchni 1628m2 zlokalizowana jest przy ul. Golikówka 10 (w pobliżu skrzyżowania Lipska-Surzyckiego). Okolica nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a więc przeznaczenie nieruchomości określa studium wg, którego działka leży na obszarze WM – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej). Teren jest ogrodzony z bramą wjazdową z drogi utwardzonej asfaltowej. Na działce znajdują się następujące media: sieć energetyczna, kanalizacja sanitarna, deszczowa, wodociągowa oraz internet.

W dzielnicy Podgórze znajdziemy zarówno domy jednorodzinne jak i wiele nieruchomości przemysłowych. Odległość do centrum Krakowa wynosi około 6,3 km. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy spożywcze, 9 placówek edukacyjnych, bank czy aptekę.
Przez dzielnicę przechodzi droga krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776 pozwala to na łatwy kontakt z pozostałymi częściami miasta. Najbliższy przystanek Surzyckiego znajduję się przy ulicy Mały Płaszów. Z tego przystanku odjeżdżają linie: 123, 125, 128, 158, 221, 264, 605. Równie blisko znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa Mały Płaszów skąd dodatkowo odjeżdżają tramwaje 11, 78.

Oferta na wyłączność.

Kupujący nie jest obciążony kosztami pośrednictwa, są one pokrywane przez właściciela przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do kontaktu i umawiania się na oględziny.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2900000 zł
Forma prawna Spółka z o.o.
Uwagi

źródło:  https://www.otodom.pl/oferta/ul-golikowka-10-zaklad-i-grunt-na-sprzedaz-ID3XNiv.html?

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej