• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #58016

Obiekt biurowo-magazynowy sprzedam

Budynek biurowy, wolnostojący, trójkondygnacyjny o pow. 428m2.

Budynek wykończony w wysokim standardzie, widok na zieleń i prywatność, odnowione łazienki, klimatyzacja, okna antywłamaniowe 3-szybowe, alarm+ochrona. Budynek dobrze ocieplony z ogrzewaniem podłogowym i rekuperacją. Centralny odkurzacz. Zasilanie 3-fazowe 18kW.

Budynek magazynowy o powierzchni 316m2, z gazobetonu, jednopoziomowy h-3,0/3,4m, ogrzewany własnym piecem gazowym, podzielony ścianą g-k na 2 oddzielne powierzchnie (również z możliwym oddzielnym wejściem). Okna plastikowe z jednej strony budynku, brama automatyczna.

Na terenie znajduje się 15 miejsc parkingowych, plac utwardzony z kostką i szeroka, automatyczna brama, umożliwiająca wjazd ciężarówek.

Posesja znajduje się w pobliżu parku ze stawami, szkoły podstawowej oraz liceum. W okolicy sklepy spożywcze(makro, leclerc, żabka, carrefour, netto) oraz budowlane oraz kilka restauracji. Świetna lokalizacja z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi - PKP 15 min. pieszo, autobusy 3 min. pieszo, wyjazd do autostrady 500 m, 15 min. samochodem do lotniska na Okęciu.

Biura i magazyn mogą być wynajmowane lub wykorzystane do własnej działalności. Budynek jest przystosowany do działalności biurowych, przedstawicielstwa firmy. Możliwa jest również przebudowa na mieszkania

Wizyty w celu obejrzenia nieruchomości wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6950000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/obiekt-biurowo-magazynowy-w-doskonalej-lokalizacji-ID4ko7S

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej