• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-03-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #42842

Obiekt turystyczny, agroturystyka na sprzedaż

Na sprzedaż obiekt, który dotychczas wykorzystywany był na cele związane z działalnością turystyczną – jedną z bardziej rozpoznawalnych atrakcji w południowej Wielkopolsce.

Oferowana nieruchomość to kompleks kilkunastu działek, które zostały zagospodarowane następującymi budynkami:
1. Podziemia – aktualnie pełniące funkcję gastronomiczną, z wydzielonymi kilkunastoma salami biesiadnymi, pięknym barem oraz dużym zapleczem kuchennym. Wygospodarowano miejsce dla ponad 250 gości.
2. Wiata nad piwnicą – zadaszona, ściany przeszklone. Tu także znajduje się bar, miejsce dla ok 250 osób oraz sporo miejsca do organizacji imprez tanecznych.
3. Scena z parkietem
4. 3 wigwamy z miejscem dla 30 osób w każdym
5. Duży wigwam, z miejscem dla 150 osób, z wydzielonym miejscem na ognisko
6. Budynki gastronomii
7. Toalety
8. Staw z plażą
9. Tor saneczkowy oraz do jazdy quadami
Wspomniane wyżej „podziemia” to oddane do użytkowania piwnice projektowanego budynku o przeznaczeniu agroturystycznym – całkowita projektowana powierzchnia użytkowa tego budynku to ponad 1150 m2.
Obecnie właściciele nie prowadzą działalności na dużą skalę – w obiekcie goszczą jedynie niewielkie imprezy okolicznościowe.

Z uwagi na możliwość realizacji dwukondygnacyjnego budynku w stylu XVIII-wiecznego dworku gwarantującego miejsca noclegowe, przy jednoczesnym wykorzystywaniu obiektu (sprzedawanego z pełny wyposażeniem) zgodnie z dotychczasowym przeznaczeniem, jest to bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna, dająca możliwość atrakcyjnej stopy zwrotu. Obiekt przygotowany jest bowiem do jednorazowego przyjęcia nawet ok 2500 gości i takie imprezy cyklicznie odbywały się tutaj w poprzednich latach.
Można także zmienić wykorzystanie obiektu i przeznaczyć go na pensjonat, niewielki hotel, dom weselny czy dom spokojnej starości.

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Pleszew
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/gotowy-obiekt-turystyczny-agroturystyka-ID3TNlV.html#ec9cb7ca15

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej