• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2019-09-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #45577

Odsprzedam elegancki salon sukien ślubnych w Gdyni

Odsprzedam z uwagi na relokację, cieszący się uznaniem i prestiżem Salon Sukien Ślubnych znanej marki. Gotowy biznes do dalszego prowadzenia wraz z zapleczem krawiecki.

Salon funkcjonuje z powodzeniem od 20 lat na rynku, a od 2019 rok w nowej lokalizacji jaką jest centrum Gdyni, ma sprawdzoną bazę dostawców oraz lojalną klientelę opartą na renomie miejsca i marki.
Posiada duży potencjał dalszego rozwoju z uwagi na bliskość centrum handlowego Batory i nowo powstającej inwestycji na Placu Unii.

Lokal: znajduje się na parterze, z wejściem od głównej ulicy. Pomieszczenia są klimatyzowane z funkcją ogrzewania, świeżo po generalnym remoncie. Nad witryną zamontowany podświetlany kaseton do łatwej adaptacji. Aranżacja salonu jest nowoczesne, a materiały w nim wykorzystane o najwyżej jakości. Na zapleczu znajduje się miejsce biurowe oraz serwis krawiecki, a także magazynek. Na salonie jest dostęp do toalety dla klientów. Dodatkowym atutem jest wolna przestrzeń piwnicy do zagospodarowania np. na magazyny.

Powierzchnia: Parter: 170m2
-1 piwnica: 156,21m2

Czynsz miesięczny: 7 825zł netto + media

Parking : przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe, co zdecydowanie zwiększa zainteresowanie odbiorców, a od strony podwórza jest prywatny parking z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi dla właścicieli lokalu (brama na pilota).

W cenie oferty zawarte są:
- pełne wyposażenie techniczne sklepu i elegancki, nowoczesny wystrój – m.in. meble, zaplecze krawieckie, lada recepcyjna, gabloty, lustra, podesty, szafy wnękowe, oświetlenie wysokiej jakości - monitoring
- umowa najmu z zachowaniem atrakcyjnych warunków
- warunki handlowe z obecnie działającą tam marką
- wypracowana pozycja na lokalnym rynku

Możliwość dokupienia:
- obecnego zatowarowania sklepu
- warunków handlowych z obecnie działającą tam marką


Poważnych kontrahentów zainteresowanych salonem zapraszam do kontaktu, wówczas wyślę zdjęcia salonu oraz szczegółowe informacje.

Informacje podstawowe

Branża
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Międzynarodowy
Rodzaj oferty sprzedam

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej