• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-05-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #58691

Odstąpię bistro

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest odstąpienie w pełni działającej, zarejestrowanej i dobrze prosperującej działalności gospodarczej prowadzonej a formie niewielkiej restauracji (bistro).
Bistro znajduje się na terenie jednej z większych uczelni na terenie Radomia i obsługuje studentów, pracowników i wykładowców oraz dostępny dla osób z poza uczelni.
W cenie zawarta jest sprzedaż całego sprzętu niezbędnego do gotowania i przygotowania posiłków, nr telefonu, funpage na Facebook, receptur, przepisów, wszystkich niezbędnych pozwoleń i umów.
Lokal przeznaczony jest dla około 50 gości.
Lokal serwuje lunch menu oraz dania z karty które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Każdego dnia jest bardzo dużo stałych klientów bistro.
Możliwość rozwoju bistro w formie serwowania dan na wynos i zwiększenia znacznego zysków. Dodatkowo często zdarzają się eventy które przynoszą spore zyski.
Bistro na dzień obecny ma podpisaną umowę z pyszne.pl oraz regularnie świadczy eventy dla stałych klientów.
Dla zainteresowanych osób możliwość przesłania większej ilości zdjęć wraz ze spisem sprzętów znajdujących się na kuchni gastronomicznej oraz sali sprzedażowej.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 48000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej