• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #61149

Odstąpię bistro sushi

Do sprzedaży funkcjonujące bistro sushi we Wrocławiu, z oceną w Google 4,7. Bardzo dobra lokalizacja przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, centrum miasta, 650m od Plac Grunwaldzki, 500 m od Ostrów Tumski, 2km do Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dużo biur, (campus studencki , osiedli) . Lokal po remoncie całkowitym, posiada powierzchnię ok 85 m2:
- kotłownia, szatnia , pomieszczenie pracownicze, dwie toalety, dwa magazyny, sala sprzedaży, kuchnia, zmywak
- jest miejsce postojowe dla pojazdu firmowego.
-łącznie w tym układzie mamy 22 miejsc siedzących
Bistro z własnym dowozem, stroną – zamawiarką online, dodatkowo współpraca z PYSZNE, UBER, GLOVO, WOLT, BOLT.
Lokal jest w pełni wyposażony i urządzony. Posiada grono klientów, którzy dbają i pamiętają o Nas i to z wzajemnością. W ramach transakcji sprzedaży nabywca nabędzie legalną, bez zobowiązań działającą firmę, która od 1 minuty po zakupie będzie dla Ciebie zarabiać, bez żadnego dodatkowego finansowania. Podpisany zakaz konkurencji przez obecnego właściciela oraz wszystkie niezbędne składniki: kreacje, domeny, wystrój, konto google, facebook i instagram, aktualny system sprzedażowy wraz ze szkoleniem, pełne wyposażenie, przejęcie wszelkich umów, receptur. Chętnie przeszkolę nabywcę i przekażę swoje doświadczenie w zakresie prowadzenia punktu i rekrutacji pracowników. Ewentualne wsparcie na start, dobry i sprawdzony personel. Stała baza klientów, bardzo dobre opini..
Posiadamy wszystkie możliwe dla tej lokalizacji pozwolenia, odbiory, dokumentacje, umowy. Firma nie posiada żadnych przeterminowanych należności oraz zobowiązań finansowych.
Sprzedawany wraz z wyposażeniem i inwentarzem niezbędnym do sprawnego funkcjonowania restauracji(Wszystko widać na zdjęciach) .
Oferuję całość jak jest: lodówki, regały, sprzęty, meble, logo, klimatyzacja, materiały eksploatacyjne i etn.
Stałe opłaty za media , niski czynsz.(wgląd do faktur)

Ogrzewanie gazowe . Nowy remont.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tylko mailowy. Wszelkich informacji dotyczących w/w ogłoszenia udzielimy po podpisaniu klauzuli o poufności.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej