• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-02-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #60659

Odstąpię biznes fitness&beauty

Odstąpię w dobre ręce aktywnie działający, dochodowy, sprawdzony, wieloletni biznes w branży fitness, wellness, beauty w woj. wielkopolskim. Bardzo dobra lokalizacja, miasto około 24 tyś. mieszkańców, jedyny w mieście i okolicy taki punkt, bardzo duża baza klientów z miasta i okolic.

Sprzedam WYŁĄCZNIE całość, tj.: wysokiej klasy sprzęty zabiegowe oraz treningowe posiadające aktualne paszporty techniczne, serwisowane i zadbane, wyposażenie dodatkowe, profile w social-mediach, z logo silnej i stabilnej na polskim i zagranicznym rynku marki z 15 letnim stażem, sprzedaję biznes z całą bazą klientów, co daje możliwość pracy od razu z gotowym, sprawdzonym konceptem działania i zarabiania już od pierwszego dnia!

Ważne: Franczyzodawca nie pobiera żadnych opłat od obrotów ani zysków, jak to bywa w innych franczyzach. Jedyna opłata jaka pobierana jest przez Franczyzodawcę przy przejęciu całości biznesu, to jednorazowe wejście na starcie w wysokości 35 000 zł. netto.

Biznes jest wspierany marketingowo globalnie przez Franczyzodawcę z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych, tj. telewizja, social media, bilbordy, prasa i czasopisma branżowe. Franczyzodawca oferuje możliwość korzystania ze szkoleń m.in. z dziedziny kosmetologii, prowadzenia biznesu, profesjonalnej sprzedaży i obsługi Klienta, prowadzenia stron i profili w mediach społecznościowych przez wykwalifikowany zespół szkoleniowy. Oferuje także wsparcie działu prawnego, finansowania, handlowego oraz marketingowego na starcie oraz w codziennym prowadzeniu biznesu.

Lokal o powierzchni 160m², do wynajęcia, jest w pełni wyposażony, zatwierdzony przez sanepid i gotowy do podjęcia działalności od zaraz. Dzieli się na strefy: fitness, wellness oraz kosmetologię estetyczną, recepcję, 3x WC oraz zaplecze socjalne.

Polecam w szczególności kobietom z pragnieniem posiadania własnego biznesu i niezależności, kochającym piękno i zdrowy styl życia!

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 210000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej