• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #58978

Odstąpię biznes gastronomiczny

Sprzedaję biznes Italia To Go - pizza napoletana, piekarnia i włoska kuchnia , który startował w pandemii i który świetnie zaaklimatyzował się na Krowodrzy - ul. Mazowiecka 88

Koncept to włoska rosticceria, kawiarnia, lodziarnia, delikatesy i pizza napoletana (piec opalany drewnem), a wszystko to w formule „take away” - latem duży ogródek letni przed lokalem.

Niskie bieżące koszty operacyjne (czynsz, media, personel). Biznes jest dochodowy! (na rachunkach bankowych są środki pieniężne, a bilans księgowy wykazuje ZYSK – a to wszystko przy comiesięcznych uposażeniach właścicieli).


Potencjalny nabywca przejmuje wszystkie środki trwałe, pieniężne, zysk, otrzymuje zastrzeżony znak towarowy, magazyn towarów, media społecznościowe, działające systemy delivery (WOLT, BOLT, GLOVO, UBER oraz własne www z dostawą Wolt delivery)

Dodatkowo przekażę wszelkie know how wraz z recepturami. Mogę poświecić parę tygodni na pełne przeszkolenie!

Firma ma wszelkie pozwolenia wraz z koncesjami ABC. Prowadzona jest księgowość. Firma nie posiada żadnych zobowiązań u dostawców, czy w US, ZUS. Nie ma kredytów czy leasingów.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 299000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej