• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-05-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #61298

Odstąpię biznes - wypożyczalnia quadów

Wypożyczalnia quadów z własnym torem do jazdy off-roadowej oraz wyścigów. Flota - 5 quadów. Quady są zakupione nowe i posiadają faktury. Są na bieżąco serwisowane, co gwarantuje ich sprawność i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo działka ma ogromny potencjał do rozwoju wypożyczalni, modernizacji oraz rozbudowy toru. Zapewnia dużo możliwości do odpoczynku i organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak imprezy urodzinowe, team buildingi, wieczory kawalerskie, panieńskie oraz grille.
Biznes ma duży potencjał, dlatego sprzedajemy go na początku sezonu, aby nowy właściciel mógł w pełni zrealizować jego możliwości. Oferujemy również dostęp do stron Instagram i Facebook, które posiadają prawdziwych subskrybentów, nie boty. Istnieje także możliwość współpracy z firmami, takimi jak Wyjątkowy Prezent/super prezent.
Zapewniamy pomoc posprzedażową w ciągu 2 miesięcy oraz przekazujemy dane kontaktowe firmy, która załatwia wszystkie niezbędne części do quadów (klocki hamulcowe, amortyzatory, smary, oleje itp.).

Lokalizacja: wypożyczalnia znajduje się zaledwie 15 km od centrum Krakowa, w Liszkach blisko Kryspinowa — idealna lokalizacja dla miłośników jazdy terenowej, z dogodnym dojazdem komunikacja miejską lub własnym transportem.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla ludności
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 175000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej