• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #60599

Odstąpię grotę solną

Odstąpię działającą nieprzerwanie od kilkunastu lat grotę solną w Poznaniu.
Grota funkcjonuje w dzierżawionym na korzystnych warunkach lokalu, który obejmuje 2 połączone groty solne, szatnię, recepcję, WC oraz zaplecze. Ogrzewanie piecem gazowym.
Z groty korzystać mogą osoby w każdym wieku. Dostępne są wejścia pojedyncze oraz w ramach karnetów.
Udostępniamy obiekt na seanse zamknięte dla grup (np. przedszkola, kluby seniora), dla par (np. Walentynki) czy na spotkania rodzinne lub biznesowe. W czasie seansu emitowana jest muzyka relaksacyjna oraz prowadzona koloroterapia.
Oprócz standardowych 50-minutowych seansów, w obiekcie prowadzone są sezonowo dodatkowe zajęcia, np. joga, panayama, śpiew intuicyjny, a obecnie seanse relaksacyjne z wykorzystaniem mis tybetańskich i gongu.
Współpracujemy z firmami oferującymi vouchery prezentowe (np. Super Prezenty, Katalog Marzeń), karnety sportowo - rekreacyjne (np. Multisport, Medicover) czy programy miejskie (np. Poznańska Złota Karta, OK Poznań).
Klienci chętnie korzystają z naszego sklepiku, w którym sprzedajemy produkty solne od sprawdzonego dostawcy (lampy, świeczniki, cukierki i lizaki solne, sole kąpielowe),
Nasza aktualna strona internetowa powstała w ubiegłym roku i jest wyposażona w mnóstwo nowoczesnych narzędzi (grotasolnapoznan.pl)
Obiekt wymaga bieżącego uzupełniania soli na podłodze oraz prac konserwacyjnych, np. naprawa lub wymiana leżaków, zamków w szafkach, malowanie, naprawa oświetlenia itp.
Osoba zatrudniona w grocie jest emerytką, pracuje w niej od początku działalności, jest uczciwa i kompetentna, zainteresowaną dalszą pracą.
Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 35000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej