• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #60419

Odstąpię klub / pub

Odstąpię w “dobre ręce” świetnie prosperujący klub / pub w doskonałej lokalizacji na warszawskiej starówce, w okolicy Krakowskiego Przedmieścia / Placu Zamkowego.

Klub działa od kilkunastu lat i jest znanym miejscem spotkań warszawskiej inteligencji i środowisk artystycznych, a także studentów i wykładowców warszawskich uczelni.

W Klubie jest mała scena z pianinem o wyjątkowym brzmieniu, na której występują regularnie różni artyści, zarówno profesjonalni, jak i początkujący, którzy u nas zdobywają pierwsze doświadczenia przed publicznością.

Klub zlokalizowany jest na parterze zabytkowej kamienicy. Powierzchnia całkowita to 101 m2. Klub posiada salę dla gości na ok. 65 miejsc siedzących, toaletę dla gości, zmywak + mały magazynek, zaplecze z toaletą i szatnią dla personelu oraz pomieszczeniem do przygotowania szybkich przekąsek i magazynowania towaru.
Bar wyposażony w 3-kolumnową instalację (2 nalewaki do piwa, 1 do prosecco), 2 zlewozmywaki, lodówki na piwo i napoje, gastronomiczną kostkarkę do lodu (po gruntownym serwisie w listopadzie), instalację wentylacyjną. Lokal jest kompletnie wyposażony.

Lokal posiada ważną koncesję na sprzedaż alkoholu (ABC).
Cena dotyczy odstępnego.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 99000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej