• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #53882

Odstąpię lokal- burgerownię

Do odstąpienia burgerownia zlokalizowana w centrum Wrocławia, niedaleko placu Solnego z możliwością przekształcenia w każdy inny lokal gastronomiczny.

Burgerownia funkcjonuje bez przerw od października 2017 roku, notując dochód w każdym roku podatkowym - dokumenty do wglądu.

Lokal przeszedł gruntowny remont przed otwarciem, wiec jest w bardzo dobrym stanie. Posiada on duża witrynę wychodząca na ulicę. W skład niego wchodzi sala sprzedaży z toaletą i antresolą, pomieszczenie socjalne z szatnia i toaletą; efektowny bar wykonany z grubej sklejki olchowej; zmywalnia; zaplecze kuchenne oraz dwa niewielkie magazyny ze stanowiskiem do fakturowania. Łączna powierzchnia lokalu to 71 m2. Istnieje możliwość przywrócenia dodatkowego wejścia. Restauracja jest klimatyzowana, posiada sprawną wentylację, ogrzewanie gazowe, wydajną instalacje elektryczna z fazą. Podłoga oraz ściany części lokalu wyłożone są glazurą. W lokalu działa monitoring, jest założona instalacja alarmowa. Przed lokalem można w sezonie postawić ogródek gastronomiczny - podesty, donice , stoły i krzesła wchodzą w skład oferowanego wyposażenia.

Lokal jest wynajmowany. Czynsz wynosi 10 000 zł do sierpnia 2022, później 12 000 zł.

Ogłoszenie dotyczy przejęcia restauracji z całym wyposażeniem: 3 duże lodówki, 3 małe, zamrażalnik skrzyniowy, piekarnik, profesjonalny blender, wyciskarka do cytrusów, 4 piece grillowe, grill panini, lodówka nadstawna, lodówka na napoje, komputer i monitor, zmywarko-wyparzarka, okap, stoły stalowe, robot coupe i wiele więcej. Większość sprzętów marki stalgast i hendi, wolna od obciążeń leasingowych.

Podana cena jest cena netto i podlega negocjacji. Wystawiamy pełną fakturę VAT.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania telefonicznie, zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 79000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej