• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-03-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #53165

Odstąpię lokal gastronomiczny

Przedmiotem sprzedaży jest marka, prawa do logo / nazwy i odstępne lokalu, fanpage na www.facebook.com/CzarPrlU oraz całe wyposażenie lokalu niezbędne do jego funkcjonowania, a więc m.in.: umeblowanie, sprzęt AGD ( WYPARZARKA, ZMYWARKA, KOSTKARKA, GARMAŻERKA, ZAMRAŻARKI, LODÓWKI, EKSPRESS DO KAWY, KUCHENKI ELEKTRYCZNE I GAZOWE ) i RTV ( PROJEKTOR, TELEWIZORY, NAGŁOŚNIENIE, SPRZĘT GRAJĄCY ), NOWOCZESNY monitoring z alarmem – zintegrowany z komórką czy laptopem w domu, elektroniczny system pomiaru czasu pracy pracowników, POTĘŻNA KLIMATYZACJA - CIEPŁO/ZIMNO 14 Kw, bar, Rzeźba Bachusa - wpisana na mapę Bachusików w Zielonej Górze, oświetlenie, elementy dekoracyjne i sanitarne itd.

Poza tym do przekazania jest cała wiedza Know-how marki i prawa do LOGO klubokawiarni czy nazwy. Do projektów / PROMO plakatów i ulotek, kontakty do dostawców.

Dużym atutem klubokawiarni jest jej położenie – ścisłe centrum Zielonej Góry i bezpośrednio prowadzący ciąg komunikacyjny na Starówkę. W sąsiedztwie znajduje się dużo apartamentów na wynajem, gdzie nocują potencjalni klienci lokalu. Ponadto lokal działa na rynku już od prawie 10 lat i mocno zakorzenił się w pamięci mieszkańców. W związku z tym nie trzeba wydawać jakichkolwiek pieniędzy na promocję czy marketing. Do tego istnieje opcja kupna sprawnego auta „Żuk”, który służy jako narzędzie do reklamy dźwiękowej za pomocą zainstalowanego potężnego, zewnętrznego nagłośnienia, czy do transportu niezbędnych produktów potrzebnych do działania lokalu. 

Klubokawiarnia posiada swój własny letni ogródek, w którego skład wchodzi 6 ławostołów i 5 kompletów stolików z krzesłami. Pomieszczą one spokojnie ponad 40 osób.
 Lokal jest całkowicie wyremontowany i odświeżony ( w 2020 marzec generalny remont ) i gotowy do prowadzenia dalszej działalności od zaraz. Do powierzchni użytkowej zaliczana jest:

- część usługowa - łazienka z 1 toaletą, sala główna z barem.

- zaplecze, w którym znajduje się kuchnia, zmywak, pomieszczenie z lodówkami/zamrażarkami, obieralnia, magazyn, pomieszczenie sanitarne dla personelu i szatnia dla pracowników.

Oferta atrakcyjna dla chcących otworzyć swój własny biznes w ścisłym centrum Zielonej Góry. 
Istnieje opcja kupna marki bez poszczególnego wyposażenia.Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubuskie
Miasto Zielona Góra
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 59000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 10 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej