• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #53932

Odstąpię lokal gastronomiczny

Odstąpię lokal gastronomiczny z bazą stałych klientów.
Lokal o powierzchni ok.50m² znajduje się w centrum miasta, niedaleko Dworca Świebodzkiego. Posiada ogródek letni i witryny wychodzące na ruchliwą ulicę. Na terenie kompleksu, jak i w najbliższej okolicy funkcjonuje wiele firm, co generuje duży ruch lunchowy.
Lokal posiada wszystkie niezbędne pozwolenia i odbiory oraz dwa osobne wyjścia, co umożliwia jednoczesny serwis na sali i obsługę cateringów.
Lokal składa się z sali konsumenckiej, zmywalni, kuchni głównej, kuchni pomocniczej, szatni, toalety. Do lokalu przynależy komórka z dodatkową powierzchnią magazynową i miejsce parkingowe. Lokal zarejestrowany w serwisach pyszne.pl, glovo, ubereats, wizytówce google, na FB i IG. Posiada bardzo dobre opinie. Lokal odstępuję z wyposażeniem: m. in wyposażenie sali wraz z monitoringiem, ogródek, 10ciopółkowy piec konwekcyjno-parowy, zmywarko-wyparzarka, kuchnia 4palnikowa, okap z wyciągiem, zgrzewarka do tacek, szafa chłodnicza, lada chłodnicza, stół chłodniczy z blatem granitowym, lodówka, zamrażarka, dużo sprzętu cateringowego, zastawa, stoły robocze itd. Kompletną listę sprzętu podeślę zainteresowanym.

Dodatkowo istnieje możliwość odstąpienia foodtrucka – Peugeot J5 z 91 r z zabudową z wysuwaną ladą chłodniczą, grillem gazowym Royal Catering 60cm szerokości , okapem, lodówką, butlą gazową, zamrażarką, ew. naleśniką czy piekarnikiem konwekcyjnym Rollergrill Quartz. Auto nie posiada aktualnego przeglądu ze względu na brak użytkowania. Wymaga sprawdzenia podwozie i ew. elektryka, akumulator do wymiany. Motor sprawny – pali bez zarzutu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 55000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej