• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #61486

Odstąpię lokal gastronomiczny w Galerii

Lokal mieści się w Galerii GALA na pierwszym piętrze w dobrze widocznym miejscu. Jest to jedyny lokal gastronomiczny w całym budynku oraz bliskiej okolicy. 
W budynku znajdują się głównie lokale z asortymentem budowlanym oraz meblowym, dodatkowo znajduje się tutaj siłownia oraz sala zabaw dla dzieci. W Galerii po za wyżej wymienionymi usługami organizowane są różne eventy oraz spotkania biznesowe takie jak: półkolonie dla dzieci, giełdy mieszkań, eko targi i wiele innych.

Bistro składa się z trzech części użytkowych takich jak - Kuchnia + łazienka (5 pomieszczeń), główna sala oraz część użytkowa holu przed wejściem do lokalu.

Kuchnia wyposażona jest w sprzęt gastronomiczny - 5 szt. lodówek, kuchenka, 2 szt. płyt indukcyjnych, zgrzewarka do opakowań na wynos, piec do pizzy, piec konwekcyjny, mikrofala, zamrażarka, wyparzarka.
Ponad to kuchnia wyposażona jest w dużą ilość powierzchni roboczej takich jak blaty oraz wszystkie rzeczy potrzebne do komfortowej pracy w branży gastronomicznej.

W Bistro znajduje się nowoczesny ekspres do kawy marki Appia Life wyposażony w dwie kolby i dwa spieniacze do mleka.
Ekspres jest leasingowany od 2022 na okres czterech lat.

Na sali głównej znajduje się długi bar oraz część użytkowa dla gości. Sala wyposażona jest w stoliki, kanapy, fotele, lodówkę na napoje.

Hol przed lokalem jest szerokim korytarzem na którym znajdują się krzesła oraz stoły które przynależą do lokalu.

Restauracja świetnie funkcjonuje i cieszy się doskonałą opinią wśród swoich klientów, opinie google 4,5 , facebook 4.9. Zbudowana marka, duża baza stałych klientów zarówno pracowników Galerii jak i gości.

Restauracja prowadzi imprezy okolicznościowe, catering firmowy, dostawy, współpracuje z popularnymi zamawiarkami,

Z Bistrem rozstajemy się z bólem serca, z uwagi na mój stan zdrowia nie jestem w stanie dalej w pełni prowadzić tego miejsca dlatego też stwierdziliśmy że odstąpienie tego lokalu będzie najlepszym wyjściem za równo dla nas jak i naszych gości.

Szczegóły umowy najmu oraz reszta informacji dostępna telefonicznie lub osobiście w lokalu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 27000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej