• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #61035

Odstąpię lokal gastronomiczny z bawialnią

Posiadam do odstąpienia lokal gastronomiczny (64m2), z pełnymi uprawnieniami Sanepidu do serwowania kawy, ciast, lodów, potencjalnie także gofrów i naleśników oraz innych produktów małej gastronomii. Miejsce jest przystosowane w tej chwili jako kawiarnia dla rodziców z dziećmi 0-5 lat, serwujemy lody rzemieślnicze, kawę i ciasta. Oprócz części konsumpcyjnej wydzielona jest część do zabawy dla dzieci z matami ochronnymi oraz drewnianą konstrukcją renomowanego, polskiego producenta. W lokalu odbywają się urodzinki dla dzieci, warsztaty, okolicznościowe imprezy rodzinne np. roczek, chrzciny.
Obecnie na wyposażeniu lokalu znajduje cię piękny, profesjonalny ekspres włoskiej produkcji Gaggia Vetro 2GR NE Bianca, młynek do kawy Tranquilo Tron 230/50, zamrażarka do lodów rzemieślniczych, witrynka na ciasta, gastronomiczna wyparzarka do naczyń, kawowa zastawa ceramiczna dla dorosłych, naczynia dla dzieci.
Lokal został wyposażony w funkcjonalne zaplecze, jest także toaleta z przewijakiem dla dzieci, oraz wydzielony zmywak wraz z okienkiem na naczynia.
Oferta obejmuje również Social Media na FB i Instagram (po ok 1000 obserwujących), prezentuje się schludnie i nowocześnie z wyważoną kolorystyką i wystrojem tematycznym nawiązującym do Safari.
Miejsce z dużym potencjałem biznesowym, w sąsiedztwie kwiaciarni i gabinetu kosmetycznego w formie zabudowy z kilku lokali usługowych, bardzo przyzwoitą stawką za wynajem w stosunku do tak atrakcyjnej lokalizacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 80000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej