• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #59477

Odstąpię lokal piekarnio-kawiarnię

Odstąpię lokal gastronomiczny mieszczący się we Wrocławiu na osiedlu Klecina, z powodu zmiany planów życiowych i chęci oddania w dobre ręce.

Lokal działa jako piekarnio-kawiarnia nieprzerwanie od 2016 roku, posiada stałą bazę zadowolonych klientów, zwiększającą się z roku na rok.

Oferuję przejęcie lokalu wraz z całym wyposażeniem od kuchni po salę sprzedażową. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty do wypieku chleba, bułek, ciast. Natomiast na sali sprzedażowej znajduje się witryna chłodnicza na ciasta, wyparzarka do naczyń, konserwator do lodów na 6 smaków, ekspres ciśnieniowy wraz z młynkiem, drewniane stoły i blaty, oraz cała zastawa porcelanowa.

Możliwość rozszerzenia działalności o śniadania, lunche w najbliższej okolicy brak takiego miejsca. Osiedle jest zamieszkiwane głównie przez młode rodziny z dziećmi, więc ciekawym pomysłem byłoby stworzenie tak popularnej teraz bawialni dla dzieci. W tej części miasta na pewno brakuje takiego miejsca.

Wielkość lokalu to 100 m2-
50 m2 = kuchnia, szatnia i toaleta dla pracowników, magazyn.
50 m2 = lada sprzedażowa, sala konsumpcyjna, toaleta dla gości

Lokal posiada wszystkie odbiory sanepidowskie, kontrola 2 miesiące temu bez żadnych zastrzeżeń.
W okresie letnim możliwość postawienia ogródka przed kawiarnią.

Praktycznie bez wkładu finansowego z dnia na dzień można kontynuować działalność, a dzięki dobrym opiniom klientów jest to idealna baza do dalszego rozwoju.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej