• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #48887

Odstąpię lokal użytkowy- salon kosmetyczny

Odstąpię lokal użytkowy mieszczący się w szybko i dynamicznie rozwijającej się lokalizacji, Warszawa-Wola, ul. Jana Kazimierza (nowe osiedle, które się wciąż rozbudowują). Lokal usytuowany jest przy dobrej komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy, niedaleko stacji metra Rondo Daszyńskiego). Lokal wynajęłam w stanie surowym, wyremontowałam go i przygotowałam od podstaw (m.in. podciągnięty prąd, oświetlenie, wentylacja, podłogi, sufity, ściany).
Odstąpię go za cenę dużo niższą niż poniesione koszty. Obecnie funkcjonuje tu salon kosmetyczny, ale lokal można zagospodarować na każdą inną działalność.
Obecnie postawione są wolnostojące gipsowe ścianki działowe - łatwe do demontażu czy przeróbki. Wydzielają one 3 zamykane gabinety (9m2, 7m2, 6m2), każde z osobnym wejściem. Największy z gabinetów posiada 2 otwierane okienka, w średnim jest zainstalowana szafka z umywalką.
W lokalu znajdują się również :
- pomieszczenie socjalne z zabudową kuchenną, miejscem na lodówkę i mikrofale oraz miejscem np. na szatnię dla pracowników
- WC z umywalką i szafką
- dodatkowe oddzielne pomieszczenie przy WC, z umywalką i szafkami
- główne pomieszczenie przy wejściu do lokalu posiada wysokie okna z widokiem na główną ulicę. Znajduje się tu szafka z umywalką oraz są podciągnięte podłączenia wodne i elektryczne, które można wykorzystać do zainstalowania różnych urządzeń lub maszyn. Jest tu wydzielona, zabudowana recepcja oraz wygospodarowane miejsce na poczekalnie, oddzielone dekoracyjną ścianką ażurową.
W lokalu jest zainstalowany system wentylacyjny sterowany elektronicznie, nad drzwiami wejściowymi znajduję się kurtyna powietrzna. Podłączony jest również światłowód.
Zostały poprowadzone przewody do szyldu zewnętrznego, z czasowym wyłącznikiem. Do lokalu przynależy też zewnętrzny filar budynku, który można wykorzystać na zamieszczenie, np. własnej reklamy.
Do lokalu przypisane jest 1 miejsce parkingowe.
Osiedle jest pod stałym nadzorem kamer i pracowników ochrony.
Salon spełnia wszystkie wymogi sanepidu i p.poż. wymagane pod usługi kosmetyczne lub fryzjerskie.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 45000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej