• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #19800

Odstąpię: myjnia ręczna-serwis opon

Odstąpię dochodowy zakład myjnia ręczna-serwis opon. Zakład znajduje się w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu na Nowym Dworze o powierzchni 180m2. Składa się z dwóch stanowisk do mycia aut,jednego do serwisu opon,części socjalnej,biura i poczekalni dla klientów. Myjnia działa od 20 lat,posiada rozbudowaną bazę stałych klientów (klienci indywidualni jak również firmy i wypożyczalnie aut) W zakładzie działa system stałych kart klienta co gwarantuje dużą ilość klientów.
Dodatkowo są zawarte umowy z wieloma firmami oraz wypożyczalniami aut co generuje duże dodatkowe zyski w całości pokrywające czynsz oraz opłaty stałe.
Myjnia sprzedawana z pełnym wyposażeniem-dwa profesjonalne Karchery ciśnieniowe,w tym jeden na gorąca wodę,trzy odkurzacze do czyszczenia wnętrz oraz profesjonalny odkuczacz pioroący Karcher. Dodatkowo na dachu budynku jest zamontowana reklama świetlna w którą można wgrać wiele haseł reklamowych.
Osobne wydzielone stanowisko serwisu opon posiada podnośnik dwukolumnowy,zupełnie nową montażownicę oraz wyważarkę.Są to nowe urządzenia zakupione w tym roku. Do tego dwa kompresory,jeden na 500 litrów oraz drugi zapasowy 100 litrów,oraz dużo kluczy i narzędzi. Dodatkowo w zakładzie są zamontowane specjalne stojaki do sezonowego przechowywania opon,co generuje dodatkowe przychody.
Rachunki to czynsz oraz opłaty za prąd i wodę-średnio 4500zł mc za wszystko razem.
Cały teren zakładu jest w pełni ogrodzony i monitorowany.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 135000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 14 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej