• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #50488

Odstąpię pizzerię

Odstąpię działający obiekt typu street-food w Nowej Hucie. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w ruchliwym ciągu handlowym. W pobliżu między innymi zajezdnia autobusowa, szkoła, urząd miasta, ZUS czy choćby duże osiedla.

Pomieszczenie jest po odbiorach i działa trzeci rok. Gotowe do wejścia od zaraz. Na wyposażeniu wszystkie potrzebne sprzęty gastronomiczne, telewizor LED Samsunga do wyświetlania oferty. W obiekcie zainstalowana została duża witryna z oknem sprzedażowym skierowanym bezpośrednio na szeroki chodnik (dużo miejsca na postawienie stolików), którym spacerują liczni przechodnie. W pomieszczeniu jest wydajna wentylacja mechaniczna i osobne WC. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo niski czynsz najmu i bardzo ugodowa właścicielka obiektu.

Ogłoszenie idealne dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z gastronomią bez inwestowania bardzo dużych pieniędzy, bez ryzyka niepowodzenia jak również dla tych, którzy już w tym działają i szukają miejsca taniego w utrzymaniu i dobrze zlokalizowanego.

Interes do przejęcia z całą bazą dostawców. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to również z marką fanpejdżem , stroną internetową oraz terminalami (Pyszne, Glovo )Obecnie punkt działa, przynosi dochody i nie wymaga zmian. Wszystko zależy od pomysłu, ale i w obecnej formie lokal stanowi stabilne źródło zarobku.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 38000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej