• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #50927

Odstąpię prestiżowa klinikę kosmetologii i medycyny estetycznej

Marzysz o własnej, bardzo dobrze prosperującej, perfekcyjnie dopracowanej, renomowanej klinice kosmetologii / medycyny estetycznej?

Odstąpimy prestiżową klinikę kosmetologii i medycyny estetycznej w centrum Katowic.

Klinika dwupoziomowa w niezależnym budynku z własnym dużym parkingiem i podjazdem z głównej ulicy o powierzchni ok 100m2 w której mieści się recepcja, cztery gabinety, magazynek, pomieszczenie socjalne, trzy toalety (dwie dla klientów - w tym jedna w gabinecie, jedna dla personelu), klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, monitoring, nagłośnienie w całym obiekcie 110V. Wejście na parterze, bezpośrednio z parkingu (miejsca parkingowe własne pod samymi drzwiami wejściowymi).
Klinika wyposażona jest całkowicie nowymi produktami (meble, akcesoria, urządzenia podstawowe, łóżka kosmetyczne, materiały reklamowe). Zapewniamy dostęp do najlepszych sprawdzonych urządzeń specjalistycznych na rynku oraz pomoc w uzyskaniu leasingu, stronę www oraz wszystkie inne produkty sieci franczyzowej.

W rozwój koncepcji klinik cały zespół przez wiele lat włożył ogromne zaangażowanie i cząstkę siebie. Pozwoliło to na stworzenie projektu o najwyższej jakości w którym na każdym kroku widać troskę o każdy detal.

Dlatego SC Beauty Clinic jest uznawane za nr 1 w woj. śląskim w rankingu Dziennika Zachodniego.

Marka promowana jest przez aktorów (m.in. Agnieszka Kawiorska - ambasador klinik, Adam Adamonis, Anna Wendzikowska), dziennikarzy oraz znane Instagramerki i blogerki.

Wielokrotnie są obecne w mediach, telewizji (regularne wystąpienia w Pytaniu na śniadanie ) i prasie kobiecej. Kliniki chętnie odwiedzane przez znane osobistości ze świata mediów.

W każdy wykonywany zabieg wkładane jest olbrzymie serce i zaangażowanie. Można to dostrzec przekraczając próg SC Beauty Clinic i przenosząc się w inny wymiar.

Potwierdzeniem tego są liczne otrzymane nagrody i wyróżnienia - w tym dla najlepszego Studia Urody 2018 r. woj. śląskiego w rankingu Dziennika Zachodniego, Kobiecej Marki Roku 2018, Gala Beauty Star 2019 dla najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce.

Skuteczne rozwiązania, ogólnopolskie działania marketingowe,
dostęp do nowoczesnej aparatury, produktów i elementów wyposażenia w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, dopracowane standardy oraz procesy operacyjne dają niekwestionowaną przewagę rynkową.
W celu uzyskania większej ilości szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie wiadomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Cena sprzedaży 300000 zł

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej