• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-02-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #60764

Odstąpię pub/multitap

Odstąpię PUB/MULTITAP z piwem rzemieślniczym i alkoholami wysokoprocentowymi.
Na lokal składają się dwie główne przestrzenie:
1) pub do przyjmowania gości oraz
2) połączony z nim odrębny lokal pod gastronomię lub osobny biznes. Całość położona jest w dobrze skomunikowanej lokalizacji na warszawskiej Woli, w przedwojennej kamienicy przy głównej arterii (przystanek autobusowy, tramwajowy, miejsca parkingowe).
Powierzchnia i wyposażenie:
1. Pub – 57 m2 – składa się z 2 sal konsumpcyjnych, baru, kuchni ze zmywarką/wyparzarką do szkła, toalety dla gości i dla personelu, osobne zamykane pomieszczenie pełniące dziś rolę magazynku. Wyposażony jest w profesjonalne urządzenia do rozlewania piwa do butelek (multitap), w tym 12 wielofunkcyjnych kranów i schładzarki czeskiej produkcji. Sale w pełni przygotowane do przyjmowania gości (w tym wysokiej klasy wentylacja i dwa podwieszane telewizory). Niepowtarzalny klimat baru tworzą ściany z oryginalnej przedwojennej cegły, prawdziwe ponadstuletnie beczki po whiskey oraz przyjemne oświetlenie.
2. Lokal pod gastronomię - 28 m2 - połączony z pubem wewnętrznym przejściem. Może służyć jako odrębny lokal z osobnym wejściem z ulicy. Wyposażony w profesjonalny okap, zamrażarkę. Lokal połączony jest schodami z dużą piwnicą wyposażoną w system do opuszczania beczek.
Oba lokale przestronne – 4 m wysokości. Posiadają duże witryny wychodzące na ulicę.
Pub posiada wszystkie niezbędne pozwolenia. Przynależy do niego miejsce parkingowe na zamykanym parkingu za budynkiem.
Został założony w 2015 roku i prowadzony od tego czasu przez jednego właściciela. Działał i utrzymywał się także w czasie pandemii. Opinia gości na Google: 4,5. W okolicy brak podobnych miejsc/konkurencji.

Proszę o kontakt także osoby zainteresowany zakupem samego wyposażenia baru.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 60000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej