• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #51227

Odstąpię punkt kurierski

Punkt Kurierski Pakersi działa na zasadzie franczyzy. Marka Pakersi ma już 12 lat i w całej Polsce jest już ponad 120 takich punktów i powstają nowe. Firma zajmuje się obsługą klientów z „ulicy”, klientów biznesowych (sklepy internetowe, firmy stacjonarne), a także wydawaniem przesyłek - punkt obsługi paczek (POP InPost, UPS Acces Point, Paczka w Ruch, GLS). Mamy podpisane umowy z przewoźnikami takimi jak InPost, DHL, TNT, Ambro i inne. Zajmujemy się wysyłka dokumentów, paczek do 30 kg, paczek do 70 kg, a także palet Euro oraz niestandardowych jak 120 x 120. Mamy także specjalnego przewoźnika specjalizującego się w przewożeniu części samochodowych. Świadczymy także usługi międzynarodowe zarówno w Unii Europejskiej jak i poza Unię (USA, Australia, a także teraz Wlk. Brytania).

Lokal znajduję się w bardzo dobrym miejscu przy ulicy głównej i jest dobrze widoczny, wejście prosto z chodnika, na przeciwko punktu znajduje się przystanek tramwajowy, a obok lokalu sklep Żabka.
Lokal jest świeżo wyremontowany i kompletnie wyposażony we wszystko, co niezbędne do pracy (drukarka, waga, stół do pakowania, biurko, krzesła i regały).
Firma wystartowała z początkiem sierpnia i z tygodnia na tydzień zwiększa swoje obroty. Jest coraz bardziej rozpoznawalna na okolicznym rynku. Mamy już swoich lojalnych klientów oraz biznesowych i cały czas poszerzamy ich bazę. Sprzedaję ten punkt ponieważ z przyczyn rodzinych muszę wrócić na Ukraine . Chcąc godnie zarabiać w tej firmie (zresztą jak w każdej innej) trzeba się jej poświęcić i dbać o nią od początku do końca.
Pomoc w przepisaniu umów z kontrahentami i firmami kurierskimi oraz wszystko, co będzie potrzebne do prowadzenia firmy.

W cenie otrzymujecie miedzy innymi:
- szkolenia nie zbędne do prowadzenia punktu (koszt 3000 zł.)
- wyremontowany lokal z pełnym wyposażeniem (biurko, krzesła, regały, drukarka, stół do pakowania, materiały biurowe, materiały pakowe i wszystko co znajduję się w środku)
- stronę internetową wraz z wizytówką google
- bazę zadowolonych klientów
- dwa potykacze
Wszystko jest gotowe by prowadzić punkt dalej;)

Wszelkich informacji dotyczących: kosztów, lokalu jak i funkcjonowania biznesu udzielę telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 15000 zł
Cena do negocjacji Tak
Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 1 rok
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej